999 rezultate për

destro

"Grusht" i fortë për Destron, 4 javë skualifikim (FOTO LAJM) Telashe për Romën, 4 javë dënim për Mattia Destron. Gjykatësi Sportiv në Serie A ka skualifikuar me tre ndeshje sulmuesi
Cagliari 1-3 Destro, Roma -5 nga Juve (VIDEO) Roma e çon në -5 pikë diferencën me Juventusin kryesues. Djemtë e Rudi Garcias kanë arritur një fitore bindëse në "Sant
Destro dhe Bastos, Roma "fundos" Sassuolon (VIDEO) Roma vijon të konsolidojë vendin e dytë në Serie A. Skuadra e Rudi Garcias fitoi pastër 0-w në transfertën e Sassuolos m
Roma drejt sigurimit të vendit të 2 (VIDEO) Me një fitore komode prej 2-0, Roma e ka mposhtur Chievon para tifozëve në Stadio Marc’Antonio Bentegodi në Verona. Të
Roma leksione futbolli Sampdorias (VIDEO) Roma ka mposhtur Sampdorian me rezultatin 3-0, dhe ka ngushtuar diferencën në 9 pikë me Juve ku ka edhe një ndeshje për
Albania likely destination for destroying Syrian chemical stockpiles Syrian chemical weapons stockpiles might be destroyed in Albania. This was announced by the US e-daily "Global security
Hakmarrja e Destros: Inter i meritoi golat se më shiti Dy golat e Mattia Destros i dhanë fund shpresave të Interit për të shpëtuar sezonin, dhe për sulmuesin hakmarrja ndaj is
Inter-Roma, formacionet e mundshme Një ndeshje që mund të vlejë sa një sezon i gjithë. Inter dhe Roma do të luajnë sot në ora 21:00 në San Siro aktin e dyt
Destro zhbllokohet, Roma në gjysëmfinale (VIDEO) Roma e Zdenek Zeman është skuadra e katërt që kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pas Juventusit, Lazios d
Destro ngushëllohet me "profesoreshën" Një periudhë jo fort komode për Matia Destron. Sulmuesi i Romës nuk ka arritur ende të tregojë vlerat e tij të vërteta m
Berlusconi: Dua Destron, jo Balotellin "Osvaldo, Drogba apo Balotelli nuk do të mbërrijnë tek Milani, pasi nuk janë pjesë e filozofisë së re që ndan klubi".
Lamtumirë Milan, Pato te Corinthians Konfirmimi është vetëm çështje orësh, mbase minutash, por Alexandre Pato mund të quhet zyrtarisht një lojtar i Corinthia
"Totti Show", Roma mposht Fiorentinën (VIDEO) Një ndeshje si Roma-Fiorentina në Serie A nuk e kishim parë prej kohësh. Një sfidë ku intensiteti i ndeshjes ishte i jas
De Rossi-Destros: Je budalla? (VIDEO) Në ndeshjen e mbrëmshme të Olimpicos mes Romës dhe Palermos, e përfunduar me rezultatin 4-1 për verdhkuqtë, sulmuesi i t
Itali-Angli, formacionet e mundshme Sot në mbrëmje, në orën 21:00, në Bernë të Zvicrës, "3 Luanët" e Roy Hodgson do të përballen me "Axurrët" e Cesare Prand
Përfundon "telenovela", Destro te Roma Mattia Destro transferohet zyrtarisht te Roma. Ankandin për sulmuesin që e kërkonte një Itali e tërë në fund e fitoi klu
Euro 2012, ja lista e Italisë Pas arrestimeve në Itali të disa futbollistëve për trukime ndeshjes, mes tyre edhe emra të njohur të kombëtares italiane
Juve shumë pranë Destro Juventus tenton të bëjë të tijin talentin italian të Sienas, Mattia Destro. Agjenti i futbollistit dhe Drejtori Teknik i
Inter gjen pasardhësin e Milito (VIDEO) Interesimi tashmë është bërë publik. Sot ka qënë dhe takimi i parë mes palëve. Inter e ka seriozisht për Mattia Destro,
Sheshel calls for “political destruction of SNS“ Serb Radical Party (SRS) leader Vojislav Sheshel says his party wants to defeat the ruling parties and politically destr