999 rezultate për

destro

Atmosferë Krishtlindjesh në shtëpinë e Destros (FOTO LAJM) Krishlindje në shtëpi për Mattia Destro dhe Ludovica Caramis, çifti që u martua vetëm tre muaj më parë. Sulmuesi i Romës
Roma-Milan, shkëmbim i bujshëm Destro-El Shaarawy? Në aksin Romë-Milano po përgatitet një shkëmbim i bujshëm ku protagonistë janë dy sulmuesit e rinj të Kombëtares italian
Basha accuses the government for destroying the economy Days ago DP leader Lulzim Basha has begun a tour of meetings inviting citizens to protest. In Kukes Basha said that the
Seselj vows to destroy Hague, Vucic and Nikolic Serbian Radical Party leader Vojislav Seselj has held a speech before the Serbian Radicals in Belgrade, after a temporar
Jacobson: Leaders are destroying Kosovo Finally US is involving herself in the serious political crisis that has hit Kosovo. American Ambassador, Tracey Ann Jac
Topalli says people have to stop Rama from destroying this country Former Speaker of the Parliament, Jozefina Topalli reacted immediately after former Prime minister Sali Berisha accused
Perla e Destros, gol nga mesfusha (VIDEO) Roma ruan hapin e Juventusit dhe pas 5 javësh në Serie A numëron 15 pikë. "Viktima" e fundit e verdhekuqve ka qënë Veron
Kosovo will help US to destroy ISIS Kosovo's Prime Minister Hashim Thaci said that his country will give its contribution to destroy radical group ISIS-in,
Mattia Destro djeg shaminë e beqarit (FOTO LAJM) Dasmë për Mattia Destron dhe Ludovica Camaris. Sulmuesi i Romës dhe kombëtares italiane ka lidhur kurorë në Ascoli Picen
Mourinho kërkon Mattia Destron Tekniku portugez Jose Mourinho, e dëshiron sulmuesin italian të Romës, Mattia Destro, por duhet ta dërgojë në Romë sulmu
Destro te Milani, Galliani takon Sabatinin Milan këmbëngul për Mattia Destron. Pas kontakteve të djeshme telefonike, sot ka patur një takim mes Adriano Gallianit d
Nga Destro te ëndrra Falcao, të gjitha emrat post-Balotelli (FOTO LAJM) Mario Balotelli është i Liverpoolit tashmë. Sulmuesi kaloi vizitat mjekësore në "Melwood" dhe tashmë pret vetëm të firms
Berisha says Rama is destroying education Former Prime minister, Sali Berisha said that the decision to close several universities was an offensive of ignorance t
“Destroyeri” i Flotës amerikane në portin e Durrësit Një “destroyer” amerikan i raketave udhëzuese, USS Donald Cook (DDG 75) mbërrin në portin e Durrësit për një vizitë në k
Huge amount of Marijuana destroyed in Lazarat State police operations continue in Lazarat for the control of the territory and facilities, in order to find the destru
1.4 tons of Marihuana destroyed, 21 people arrested in Lazarat The number of people arrested in Lazarat reached 21.Police sources suggest that within the operation undertaken in Lazar
4000 narcotic plants destroyed in Kruja (Video) Police continues the following operations for the destruction of narcotics across the country. As a result of an operati
Inter, ideohet shkëmbimi Guarin-Destro Interi është në kërkim të një sulmuesi, ndërkohë që në mesfushë i ka dalë “tepër” një mesfushor, që kurrë nuk do të pran
The police of Vlora destroys 965 cannabis plants The police of Vlora destroyed today, 965 cannabis plants, planted in 12 plots in the village Treblova. According to poli
Inter: Destro, nëse nuk arrihet te Morata Alvaro Morata mbetet objektivi numër një i Interit për përforcimin e sulmit gjatë merkatos së verës dhe për këtë arsye p