999 rezultate për

destro

Situata aktuale, Verona dhe "revolucioni" i qershorit Që Milani është në një situatë të rëndë dhe në një krizë evidente, kjo nuk ka nevojë për shumë fjalë, pasi rezultatet e
Berlusconi këshillon Destron: Mos bëj si Balotelli Mattia Destro është goditja dimërore e merkatos në Serie A duke parë që transferimi i tij nga Roma te Milani ka qënë më
"Destro e Bocchetti zgjedhjet e mia, falenderoj klubin" Filippo Inzaghi ka prekur shumë tema që lidhen me Milanin gjatë konferencës së sotme për shtyp. Ish sulmuesi kuqezi ka f
Milan, Destro do të veshë fanellën e Inzaghit Mattia Destro është zyrtarisht futbollisti i ri i Milanit. Ish sulmuesi i Romës ka firmosur këtë mëngjes kontratën e re
Milan, Montolivo: Bocchetti e Destro, futbollistë të mëdhenj Merkatoja e dimrit i dhuroi Milanit dy përforcime që japin shpresë siç janë Salvatore Bocchetti dhe Mattia Destro. Për k
Destro: Faleminderit Roma, me Milanin sfidë e re Mattia Destro falenderon Romën dhe shprehet i gatshëm për aventurën e re me Milanin. Sulmuesi italian ka postuar një mes
Destro i thotë "Po" Milanit, pritet zyrtarizimi Mattia Destro do ti japë sot një përgjigje Milanit, duke i dhënë fund një tjetër telenovele të merkatos së janarit. Dje
Destro-Milan, Galliani në Romë për të takuar lojtarin Adriano Galliani kërkon të mbyllë tratativat për Mattia Destron dhe për këtë do të merret personalisht. Këtë mëngjes, si
Destro e Bocchetti te Milani, pritet edhe Taarabt Adriano Galliani i papërmbajtshëm. Pas akordit me Romën për Mattia Destron, vjen edhe Salvatore Bocchetti nga Spartak Mo
Akord mes palëve, Destro një hap larg Milanit Mattia Destro është vetëm një hap larg Milanit pasi Adriano Galliani dhe Roma kanë gjetur akordin. Sipas asaj që shkruan
Destro te Milani, Luiz Adriano te Roma Milani, i cili nuk po kalon momente aspak të mira, është duke menduar për merkaton e janarit pas dëmtimit të Stephan El
Përgatitet shkëmbimi Handanoviç-Destro? Në shtëpinë e Interit kanë nisur të punojnë intensivisht për një goditje sensacionale në përfundim të sezonit. Zikaltrit
A do të shkojë Gomez te Roma? Futbollisti i Fiorentinës Mario Gomez po kërkohet nga Roma. Edhe pse po zhgënjen me vjollcët, Gomezi është kërkuar ng
Destro te Milani, Pazzini te Juventus? Merkatoja e janarit vazhdon të mbajë të mbërthyer sulmuesit në Serie A. Një efekt domino pritet të ndodhë edhe në ditët
Milan, Chelsea kërkon El Shaarawy-n Sipas asaj që raporton sot "Goal Italia", një tjetër klub ka shfaqur interese për sulmuesin e Milanit Stephan El Shaaraw
Milani në sulm për Mattia Destro-n Vazhdojnë kontaktet mes Milanit dhe Romës për Mattia Destron. Drejtori Sportiv i verdhekuqve Walter Sabatini duhet ti bë
Rikthehet në modë ideja El Shaarawy për Destron Mattia Destro te Milani, Stephan El Shaarawy te Roma. E mundur? Sipas asaj që shkruan mediat italiane sot, po, pasi të d
Witsel dhe Destro, goditje dyshe për Milanin Milano kthehet në epiqendrën e merkatos italiane të futbollit. Pas dy goditjeve të shpejta të Interit që afroi Podolskin
Destro i thotë "po" Milanit, por Roma... Inter afron Shaqirin, ndërsa Milani nuk rri duke parë. Pas arritjes së Alessio Cerci, administratori i deleguar kuqezi A
Nga Destro te Nike, ja si mund të përfundojë Ibra te Roma Emri i Zlatan Ibrahimoviç, i cili doli në skenë papritmas, po çmend tifozët e Romës. Suedezi verdhekuq që në verën e ard