999 rezultate për

deshtimi

Dështimi LDK-VV favorizon "Krahun e Luftës" Koalicioni i "Krahut të Luftës", i përbërë nga PDK-ja, AAK-ja dhe "Nisma", po shihet si fitues i zgjedhjeve të 11 qersho
Dështimi i negociatave, Rama nuk dorëzohet: S’ka shtyrje zgjedhjesh Partia Socialiste ka reaguar pas njoftimit të PD-së mbi negociatat mes PS-PD me paketën e McAllister. Me anë të një njof
Pas dështimit të negociatave, opozita kthehet në çadër Pas dështimit të negociatave për caktimin e një date tjetër të zgjedhjeve opozita ka vendosur që të qëndrojë në çadër dh
Dështimi i negociatave, Basha i moderuar me qëllime finale radikale! Nga Enver Bytyçi Dy negociatorët e Parlamentit Europian, David McAllister dhe Knut Fleckenstein, erdhën dje mbasdite
Dështimi i mbledhjes së Demarkacionit, LDK mban mbledhje urgjente Menjëherë pas dështimit të mbledhjes për të proceduar në Kuvend marrëveshjen për Demarkacionin me Malin e Zi, kryesia e
Dështimi i Interit ngushëllohet me motrën e Neymar (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, nuk ka arritur që të bindë këtë sezon fillimisht holandezin De Boer, dhe tashmë dhe Piolin, por ai k
Dështimi i marrëveshjes me Bashën, Rama në konferencë për shtyp Kryeministri Edi Rama do të japë një konferencë për shtyp në orën 17:00 në Kryeministri. Ky takim vjen pas dështimit
Dështimi i negociatave me Bashën, Lu takon Edi Ramën Negociatat e djeshme të inicuara nga Presidenti Nishani mes kreut të opozitës Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama ka
Dështimi i dialogut me Bashën, Rama takon Donald Lu Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me ambasadorin amerikan në Shqipëri, Donald Lu. Ky takim vjen pas takimi
Dështimi i negociatave Rama-Basha, Ruçi: Ja garancia që i ofruam PD-së Pas tryezës se negociatave mes PS dhe PD, ne Presidence e cila dështoi, kreu i grupit parlamentare ne Partine Socialite
Pas dështimit të negociatave me Bashën, Rama takohet me ambasadorët Pasi dështuan negociata me kryedemokratin Lulzim Basha, kryeministri Edi Rama po zhvillon një takimin me ambasadorët në
Mocioni i "Nismës" për rrëzimin e Mustafës, drejt dështimit Mocioni i "Nismës për Kosovën" për rrëzimin e Qeverisë duket se po shkon drejt dështimit, edhe pse përkrahet nga tre par
Frika nga dështimi po i shtyn të rinjtë drejt botës virtuale pecialistët pohojnë se të rinjtë të cilët kalojnë shumë kohë para kompjuterit, qëndrojnë të painteresuar përballë aktivi
McAllister reagon pas dështimit të negociatave: Rrezikohen zgjedhjet Pas dështimit të negociatave të palëve politike në Shqipëri në prani të zyrtarëve të BE, ka reaguar negociatori David Mc
Pas dështimi të negociatave, ambasadorët mblidhen te zyra e Vlahutin Pas dështimit të 5 orë negociatave mes aktorëve politikë shqiptarë dhe zyrtarëve të BE, për të gjetur një zgjidhje dhe p
LAJM I FUNDIT/ Rama takim me Metën pas dështimit të negociatave Pas dështimit të negociatave me zyrtarët e BE, kryeministri Edi Rama ka shfrytëzuar mëngjesin e sotëm që të zhvillojë nj
Dështimi i negociatave, Rama shkon në zyrën e BE-së Pas dështimit të negociatave të ndërmjetësuara nga ndërkombëtarët, kryeministri Rama dhe Lulzim Basha kanë vijuar takime
Rama reagon pas dështimit të negociatave: Pa Vetting s’ka asnjë kompromis Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë reaguar ne faqen e tij ne Facebook pas dështimit te negociatave. Ai shkruan
Zyrtarët e BE-së nisin negociatat, deputeti demokrat paralajmëron dështimin Ditën e sotme pritet që të zhvillohen negociatat e para mes zyrtarëve të BE-së dhe palëve politike në Shqipëri, me qëlli
Plas humori në rrjet pas dështimit të Kim Jong-Un (VIDEO) Korea e Veriut ka dështuar sot në hedhjen e një rakete në bregun lindor, por kjo ka bërë që i gjithë rrjeti të tallet me