999 rezultate për

deshtimi

Salah tregon dështimin e Chelseat me të: Dua t'u tregoj vlerat sepse nuk besuan tek unë Salah u transferuar tek Chelsea në vitin 2014 nga Baseli. Mirëpo, kishte regjistruar vetëm 13 paraqitje në kampionatin a
Dëshira më e madhe e Mourinhos drejt dështimit, United mendon për alternativat Mourinho dëshiron dhe një tjetër merkato të madhe me emra gjigantësh me në krye të listës Toni Kroos i Real Madridit, i
Valverde justifikon dështimin: Kemi dhe dy trofe në garë Ernesto Valverde pas humbjes shokuese nga Roma në Champions League, ka kërkuar nga lojtarët që të ngrejnë kokën lart dhe
Pas dështimit në anglisht, Era i sjell prapë muzikë shqip botës ( VIDEO) Duke qenë se këngët e Erës pas Bon Bonit nuk patën sukses të madh, duket se Era ka vendosur që të fusë një pjesë të këng
Dy klubet e Manchesterit në garë për Jorginhon Agjenti i Jorginhos sipas mediave italiane është takuar me përfaqësuesit e Man City dhe Man United. “Rai Sport” ai ka
Dështimi i Demarkacionit, LDK akuzon për tjetërsim të marrëveshjes mes partive Anëtarët e Komisionit të Punëve të Jashtme në Kuvendin e Kosovës votuan për ndryshimin e projektligjit të marrëveshjes s
Milaimi fajëson Kadri Veselin për dështimin e seancës Disa deputetët të Kuvendit të Kosovës që ndodhen në vizitë zyrtare në Mal të Zi tashmë janë rrugës duke u kthyer, ndërko
Shtyhet seanca për demarkacionin, edhe sot dështuan Ka rifilluar seanca e Kuvendit të Kosovës pas takimit me shefat e grupeve parlamentare dhe Kadri Veselit. Edhe këtë h
FA dënon Wiganin dhe Manchester Cityn Manchester City dhe Wigan janë akuzuar për dështimin e kontrollit të lojtarëve të tyre nga FA pas ndeshjes së mbrëmshme.
Dështimi i madh vjen nga Gjermani, bleu 127 bileta dhe i humbi Sipas gazetës me bazë në Regensburg, Mittelbayerische, një tifoz i Mayern Munich, Besli në mënyrë të vazhdueshme kishte
Grezda flet për dështimin e trasferimit tek Dinamo: Osijek nuk më lejoi që të largohesha Eros Grezda është padyshim një nga futbollistët më të spikatur në kombëtaren shqiptare pasi me paraqitjet e tij të mira
Dështimi me Tribunalen detyron Thaçin dhe Haradinajn të këmbejnë territore me Serbinë Udhëheqësit e Kosovës me në krye Hashim Thaçin, pasi dështuan në zhbërjen e Tribunales Speciale, po mendojnë ndarjen e K
Mohamed Salah tregon se si e filloi karrierën e tij futbollistike, dështimin me Chelsean dhe shpërthimin tek Liverpooli Mohamed Salah ka dhënë një intervistë për gazetën e përditshme spanjolle Marca se si e filloi karrierën e tij futbollist
Dështimi për negociatat me BE, Rama reagon publikisht Vendimi i BE-së në në lidhje me hapjen e negociatave të Shqipërisë, ka qenë një goditje e rëndë për Shqipërinë ditën e s
Trajneri ka dy fjalë për Coutinhon pas dështimit në ndeshjen e parë Pavarësisht se u largua nga loja në minutën e 66’, trajneri i Barcelonës nuk ka kursyer mbështetjen për Coutinhon i cili
Arsenal dhe Dortmund po shkojnë drejt dështimit për Aubameyangun Kalimi i Pierre Emerick Aubameyang te Arsenali në këtë merkato po kthehet në një çështje. Kur mbeten edhe pak ditë q
Ramos pranon dështimin: Faji është i joni, e nënvlerësuam rivalin Sergio Ramos ka folur për media pas humbjes së mbrëmshme ndaj Leganes në Bernabeu dhe eliminimit nga Copa del Rey. ”N
Njeriu i AAK-së kritikon dështimin e mbledhjes së kryesisë Përfaqësuesit AAK-së dhe NISMA-së nuk kanë marrë pjesë në mbledhjen e kryesesisë së Kuvendit të mbajtur sot në të cilën
Nga dështimi Kosova synon t'i kalojë vendet e rajonit Republika e Kosovës ka bërë përgatitjet e konsiderueshme për të dalë shumë më mirë në vlerësimin e PISA-s që mbahet në p
Putin: Rusia rol të madh në dështimin e xhihadistëve në Siri Presidenti rus, Vladimir Putin përshëndeti rolin vendimtar të Rusisë në dështimin e xhihadistëve në Siri ku grupi i Shte