999 rezultate për

deshtimi

Milani kthen sytë nga talenti i Sevilla-s me frikën e dështimit edhe në kampionat Milani synon Muriel-in në Janar. Humbja përball kompionëve të Greqis në Europa Lague i kushtoi eleminimin Milanit të Gat
Këshilltarja e Haradinajt ka një thirrje për popullin pas dështimit të vizave Albena Reshitaj, ish-ministrja e Ambientit dhe Planifikimit Hapësinorë dhe tani këshilltare e kryeministrit të vendit Ra
Kurti fajëson Pacollin dhe Thaçin për dështimin në Interpol Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas dështimit të Kosovës që të pranohet në INTERPOL. Kurti tho
Edhe Labi i thotë disa fjalë pas dështimit në Interpol Deputeti i AKR’së, Labinot Tahiri është shumë aktiv me statuse që kanë të bëjnë me problemet aktuale në vend. Ai sot ka
Serbët e Veriut festojnë me flamuj për dështimin e Kosovës Mospranimi i Kosovës në INTPEROL duket se ka gëzuar serbët e veriut. Menjëherë pas votimit të dytë, kur u mor vesh se
Kërkohet dorëheqja e Qeverisë Haradinaj pas dështimit Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas dështimit të anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL. Ajo k
Pas dështimit të qeverisë Haradinaj, reagon edhe Interpol Kosova ka dështuar për t’u anëtarësuar në INTERPOL, në të dyja raundet e votimit. Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL
Ambasadori britanik nxjerr dështimin e Pacollit, a duhet të shkarkohet? Ndonëse Ministria e Punëve të Jashtëm po e mohon se ka tërheqje të njohjeve për shtetësinë e Kosovës, një gjë e tillë po
Dështimi i referendumit të zgjojë Bashkimin Evropian, s'ka më kohë Koment nga Ervin Shkulaku Ka kohë që zyrtarë nga Bashkimi Evropian bëjnë thirrje se në Ballkanin Perëndimor ka
Zbuloni shenjat e para të frikës nga dështimi Kakorrhaphiophobia është frika jonormale, e vazhdueshme, irracionale nga dështimi. Në rastet klinike është kaq intensive
“Nëse nuk fitojmë titullin, do të jetë dështimi më i madh i historisë" Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta, beson se ky mund të jetë sezoni i duhur që skuadra kampione e Italisë të r
Seanca sërish drejt dështimit Seanca e thirrur nga Qeveria e paraparë të vazhdonte në orën 16:00, duket se është shtyrë. Ndonëse deputetët janë mbledh
Wanda komenton "dështimin" e Ronaldos tek Juventus Wanda Nara ka thënë se nuk i bëhet vonë për faktin që Ronaldo ende nuk ka shënuar golin e parë me fanellën e Juventusit.
Dështimi i dytë, Spalletti merr masa të rrepta Interi ndryshe nga sa pritej është ndalur me vetëm një barazim të përkthyer në një pikë kundër Torinos. Loja e Inter
"Dështimi" i Liverpool, mezi pritet në Turqi (FOTO LAJM) Skuadra turke e Besiktas është në tratativa me Liverpool për të marrë shërbimet e portierit Loris Karius. Ky transfe
"Dështimi" i Arsenal kalon në Seria A Futbollisti i Arsenalit dhe i Kosta Rikës, Joel Campbelli, raportohet se ka mbërritur në Itali dhe do të kryen testet mj
Facebook drejt dështimit? Humb qindra përdorues në Europë Facebook do humbë një numër të madh përdoruesish në Evropë pas futjes së Rregullores për Mbrojtjen e të Dhënave, të përc
Gjykata Speciale drejt dështimit Edhe pse kanë kaluar tre vjet që nga miratimi i ndryshimeve kushtetuese, që i hapën rrugë themelimit të Gjykatës Special
Tenistja amerikane përjeton dështimin më të madh të karrierës Tenistja amerikane Serena Williams, së fundmi ka pësuar një makth të vërtet në karrierën e saj. Serena Williams ësht
Del raporti i qeverisë, si e pranojnë dështimin në Veri Qeveria e Kosovës i ka dorëzuar Kuvendit të Kosovës një raport mbi arritjet dhe sfidat në zbatimin e marrëveshjeve të Br