999 rezultate për

deshtimi

4 shenjat zodiakale që nuk e pranojnë kurrë dështimin Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më
Dështimi në Champions, lojtarëve të United i reduktohet paga Lojtarët e Manchester United raportohet se nuk janë të kënaqur me një klauzolë kontrate e cila bënë që paga e tyre të zv
Shkarkohet zyrtari i lartë i tatimeve në Tiranë Eshte shkarkuar ntga detyra drejtori i hetimit tatimor në Tiranë, Ervin Hoxha. Ky vendim ka ardhur ditën e sotme në a
"Bomba" nga Spanja: Zidane, në prag të largimit nga Real-i Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushori
INTERVISTA/ Rama tenton të pengojë Maqedoninë në BE për shkak të dështimit të tij (VIDEO) “Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po paralajmëron kryeqytetet e Bashkimit Evropian që nëse fillojnë bisedimet e pranim
U frymëzua nga Admir Murataj, gjendet i vdekur kryemafiozi pas dështimit të planit të arratisjes Autoritetet braziliane kanë gjetur të vdekur në qeli trafikantin e drogës Clauvino da Silva, tre ditë pasi dështoi plani
Dështimi i Bashës, reagon Hajdari: Duhet të ngrihet e djathta e re Vajza e Azem Hajdarit, deputete në Kuvendin e Shqipërisë dhe kryetare e grupit Demokrat shprehet se duhet të ngrihet një
Zyrtare: UEFA pezullon procedurat kundër Milanit, CAS ka në dorë gjithçka (FOTO LAJM) EFA ka njoftuar se ka pezulluar procedurat kundër AC Milan lidhur me dështimin për të përmbushur kërkesat e balancit bux
Kim Jongu ekzekuton zyrtarët e lartë pas dështimit të samitit me SHBA Koreja e Veriut ka ekzekutuar disa zyrtarë të lartë që ishin të përfshirë në bisedimet me SHBA-në në samitin e Vietnamit
Ylli i United: Ishte faji jonë për dështimin e sezonit, Mourinho bëri gjithçka Ander Herrera beson se futbollistët e Manchester Unitedit janë fajtorë për 75 për qind e dështimeve të skuadrës këtë sez
Emery pranon dështimin në Premier: Tani radhën e ka Europa Trajneri Unai Emery ka pranuar se shanset që Arsenal të sigurojë një vend në Champions League sezonin e ardhshëm janë të
E pabesueshme! Lojtari i PSG shkruan dështimin me të madh në futboll (VIDEO) Pa dyshim lojtrai i PSG, Eric Maxim Choupo-Moting ka bërë një dështim që do të mbahet mend gjatë në historinë e futbolli
Ylli i Manchester United paguhet 500 mijë stërlina në javë, por pranon dështimin Sulmuesi kilian i Manchester United, Alexis Sanchez, është i vendosur të rikthehet sërish në fushë që këtë sezon pas dëm
O'Conell: Punësimet partiake po shkatërrojnë institucionet Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell ka thënë se korrupsioni dhe nepotizmi janë dy problemet më s
Vendoset e ardhmja e Tuchel pas dështimit në Champions Eliminimi nga Champions League që në fazën e të tetave, për më tepër pasi fitoi takimin e parë në transfertë me rezultat
Erdhi për të fituar Champions-in me Juven, por Ronaldo rrezikon dështimin Cristiano Ronaldo u transferua me shumë bujë tek Juventusi në merkaton e verës së shkuar, teksa u ble për shifrën rekord
Gjuriç nxjerr dështimin e politikës së jashtme që drejtohet nga Pacolli Drejtori i të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën” në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka reaguar pas deklarimeve të kryem
Di Maria tregon arsyen e dështimit te Manchester United Angel di Maria qëndroi te Manchester United vetëm një sezon në vitin 2014 20115 dukë shënuar vetëm 3 gola në 27 ndeshje,
Shkarkohet edhe një kryetar gjykate Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur shkarkimin e kryetarit të Gjykatës së Sarandës, Alltun Çela. Trupa gj
Modric: Nuk është rastësi, dështimi i Real Madrid ka një shpjegim Pas dështimit të radhës të Real Madrid në La Liga, ku u mposht në shtëpi me rezultatin 0-2 përballë Real Sociedad, fitue