999 rezultate për

deshtimi

Befason United, gati të rikthejë në "Old Trafford" dështimin e madh Drejtuesit e Manchester United se kanw ndryshuar me mendim sulmuesin kilian Alexis Sanchez i cili wshtw huazuar te skuad
Dështimi në FA Cup, Mourinho fajëson topin: Top plazhi Jose Mourinho ka thënë se topi i përdorur në ndeshjen e skuadrës së tij Tottenham kundër Middlesbrough në FA Cup ishte s
Dështimi në derbi, Valverde fajëson De Jong Ernesto Valverde ka thënë se përjashtimi i Frenkie de Jong ka ndikuar drejtpërdrejt në dështimin e Barcelonës për ta rua
Shoqëria civile dhe qytetarët, të zhgënjyer me të dyja partitë për dështimin e marrëveshjes (VIDEO) Qytetarët janë shprehur të zhgënyer që Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK-ja kanë dështuar të arrijnë marrëveshje për krijimin
Nga Agostineli te Iuliano, dështimi i trajnerëve të huaj në epokën Demi Gjatë epokës “Demi”, Partizani është drejtuar nga pesë trajnerë të huaj, 4 prej tyre italianë. Me asnjërin prej tyre klu
Dështimi i Milanit drejt largimit në Gjermani Një vit më parë i bëri të ëndërrojnë tifozët e Milanit, por nisja e këtij sezoni për polakun Piatek me kuqezinjtë është
Dështimi me negociatat, Rama vazhdon "përrallën": Përpjekjet tona janë të sukseshme Në konferencën e ditës së sotme, Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ky vit qeverisës ka qenë ndër më të vështirët, pa
"Nuk mund të shkoja në kombëtare", Sadiku komenton dështimin në Europian Armando Sadiku ishte mungesa e madhe e kombëtares shqiptare në dy takimet mbyllëse të kualifikueseve të Euro 2020. Su
"Ka ardhur koha", Basha reagon ashpër pas deklaratës së Ramës Kreu i PD Lulzim Basha ka reguar pas fjalit tw Kryeminisrtit Rama ditwn e sotme nw Ohwr. Sipas Bashws, dështimi me
Dështimi me negociatat, Meta: Të përfitonim nga avantazhi i Maqedonsë Presidenti i Republikës Ilir Meta në një konferencë shtypi të përbashkët me presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pe
Dështimi me negociatat, KE nis dy raportues në Tiranë Vendimi i Këshillit të Europës për të mos hapur negociatat për anëtarësim me Shqipërinë riktheu në qendër të vëmendjes k
Basha s'i ndahet Ramës: Dështimin me negociatat se mbulon dot Vazhdojnë replikat mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha në lidhje me dështimin e Shqipërisë përballë BE për n
Grida Duma sulmon Ramën pas dështimit më negociatat: Të nisin me urgjencë protestat! "Qeveria sot nuk ka legjitimitet as brenda vendit dhe as jashtë!" Ish-deputetja demokrate Grida Duma bën thirrje për
Dështimi i negociatave, Basha: Rama të ikë si Zaev Kryedemokrati Lulzim Basha doli në një konferencë për shtyp duke kërkuar largimin e qeverisë pas dështimit me negociatat
PD publikon videon pas dështimit të negociatave: Refuzoni Ramën Partia Demokratike vijon me akuzat për kryeministrin Edi Rama, pas dështimit për hapjen e negociatave për në Bashkimin E
Dështimi me negociatat, reagon PD: Fajin e ka Rama, të dorëhiqet Mbi vendimin e mosdhënies së PO-së për çeljen e negociatave të Shqipërisë me BE-në ka reaguar ish-deputetja Jorida Tabak
Dështimi me negociatat, Rama konferencë urgjente Pak minuta më parë, Ansa raportoi se kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka dhënë dorëheqjen. Ky vendim erdhi pas dë
Paralajmërohet dështimi i katërt i Kosovës në rrugën drejt Interpolit Edhe një javë ka mbetur deri në kohën kur Kosova për herë të katërt do të tentojë që t’i marrë votat e mjaftueshme për t
4 shenjat zodiakale që nuk e pranojnë kurrë dështimin Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më
Dështimi në Champions, lojtarëve të United i reduktohet paga Lojtarët e Manchester United raportohet se nuk janë të kënaqur me një klauzolë kontrate e cila bënë që paga e tyre të zv