999 rezultate për

deshtimi

4 shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë kurrë dështimin Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më
Sheikët drejt dështimit për blerjen e Newcastle, nisin bisedimet për të marrë klubin e njohur të Serie A Bisedimet mes sheikut nga Arabia Saudite, Muhamed bin Salman dhe Njukasëll kanë ngecur, teksa marrëveshja nuk është në r
"Lionel Messi fajtor për dështimin e Coutinhos" Më parë Rivaldo ka shprehur zhgënjimin për huazimin e Kutinjos te Bajerni, ndërsa tashmë braziliani ka ardhur me një dek
Milani akoma më pranë "dështimit" të Realit, gati oferta Sulmuesi i Real Madrid, Luka Jovic, duket gjithnjë e më pranë Milanit. Sipas "Sport Mediaset", ai ka qenë tifoz me ku
Milani hap "sytë" për sulmues, dështimi i Realit del në skenë Milani është në kërkim të një sulmuesi që të mbajë peshën e repartit të avancuar, nëse Zlatan Ibrahimovic vendos të mos
Plani A pranë dështimit, Barcelona ka një plan B në rast se dështon me Lautaron Luataro dihet tashmë që është objektivi kryesor i Barcelonës gjatë merkatos së verës, me katalanasit që po provojnë gjit
Koronavirusi, dështimi më i madh i shkencëtarëve në një gjeneratë Nga The Guardian Përgjigja globale ndaj Sars-CoV-2 është dështimi më i madh i politikës shkencore në gjeneratë. Sinja
Rama pranon "dështimin" e lejeve nga e-Albania dhe urdhëron policët: Jo gjoba! Gjatë një bashkëbisedimi, mes Ramës dhe qytetarëvë nëpërmjet rrjetit social Facebook, kryeministri sqaroi problemin më s
Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit hedh poshtë dështimin e këtij sezoni: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij
Guardiola i paraprin një dështimi të mundshëm: S’është fundi i botës nëse s’e fitoj Ligën e Kampionëve Pep Guardiola ka folur rreth rëndësisë së Ligës së Kampionëve, duke insistuar se nuk është fundi i botës nëse nuk e sjel
Befason United, gati të rikthejë në "Old Trafford" dështimin e madh Drejtuesit e Manchester United se kanw ndryshuar me mendim sulmuesin kilian Alexis Sanchez i cili wshtw huazuar te skuad
Dështimi në FA Cup, Mourinho fajëson topin: Top plazhi Jose Mourinho ka thënë se topi i përdorur në ndeshjen e skuadrës së tij Tottenham kundër Middlesbrough në FA Cup ishte s
Dështimi në derbi, Valverde fajëson De Jong Ernesto Valverde ka thënë se përjashtimi i Frenkie de Jong ka ndikuar drejtpërdrejt në dështimin e Barcelonës për ta rua
Shoqëria civile dhe qytetarët, të zhgënjyer me të dyja partitë për dështimin e marrëveshjes (VIDEO) Qytetarët janë shprehur të zhgënyer që Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK-ja kanë dështuar të arrijnë marrëveshje për krijimin
Nga Agostineli te Iuliano, dështimi i trajnerëve të huaj në epokën Demi Gjatë epokës “Demi”, Partizani është drejtuar nga pesë trajnerë të huaj, 4 prej tyre italianë. Me asnjërin prej tyre klu
Dështimi i Milanit drejt largimit në Gjermani Një vit më parë i bëri të ëndërrojnë tifozët e Milanit, por nisja e këtij sezoni për polakun Piatek me kuqezinjtë është
Dështimi me negociatat, Rama vazhdon "përrallën": Përpjekjet tona janë të sukseshme Në konferencën e ditës së sotme, Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ky vit qeverisës ka qenë ndër më të vështirët, pa
"Nuk mund të shkoja në kombëtare", Sadiku komenton dështimin në Europian Armando Sadiku ishte mungesa e madhe e kombëtares shqiptare në dy takimet mbyllëse të kualifikueseve të Euro 2020. Su
"Ka ardhur koha", Basha reagon ashpër pas deklaratës së Ramës Kreu i PD Lulzim Basha ka reguar pas fjalit tw Kryeminisrtit Rama ditwn e sotme nw Ohwr. Sipas Bashws, dështimi me
Dështimi me negociatat, Meta: Të përfitonim nga avantazhi i Maqedonsë Presidenti i Republikës Ilir Meta në një konferencë shtypi të përbashkët me presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pe