999 rezultate për

deshiruar

Ndalimi i udhëtimeve,Trump shpall edhe dy shtete tjera si të padëshiruara në SHBA Shtetet e Bashkuara të Amerikës nën drejtimin tashmë gati njëvjeçar të presidentit Donald Trump sa vjen dhe bëhet më e “
Monaco Mbappen e zëvendëson me "të padëshiruarin e Interit" Mbappe tek PSG është çështje orësh. Monaco nuk ka ndërmend tëqëndrojë duar keyq dhe të mbajëpozicionin vakant. Sipas
Hiqni qimet e padëshiruara mbi buzë me këtë metodë Qimet mbi buzë janë gjithnjë e më shumë besdi për femrat. Por ama ka një metodë për ti shpëtuar atyre. Ky trajtim
Menaxheri i Baccas zbulon klubin e dëshiruar nga kolumbiani Sergio Barila, menaxheri i Carlos Bacca, ka përsëritur në një intervistë të dhënë për gazetën madrilene “AS”, synimin e
Ushqimet që ju ndihmojnë të merrni ngjyrën e dëshiruar të lëkurës Në verë te gjithë mendojnë të shkojnë ne plazh, të notojnë, te qetësohen dhe patjetër te marrin edhe ngjyrë. Gjatë kë
Zbulohet kremi i cili mund të zhdukë tatuazhet e padëshiruara Një krem i ri për fshirjen e tatuazheve premton se mund të zhdukë ngjyrën, nuk shkakton aspak dhimbje por ka një çmim 6
Cilat janë produktet që ju ndihmojnë të humbni kilet e padëshiruara Xhenxhefili: Një kombinim i vitaminave dhe mineraleve e bëjnë këtë rrënjë një central elektrik shëndetësor që mund t’ju
Shqipëria shpall person të padëshiruar ish-kryeministrin afgan Listës së zezë të personave që qeveria shqiptare i shpall të padëshirueshëm i është shtuar edhe emri i ish kryeministrin
LISTA E ZEZË/ Kush janë gjyqtarët e shpallur të pa dëshiruar nga SHBA Pak ditë më parë 3 anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese dhe tre gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë u janë hequr vizat nga Amba
Ish-ambasadori i OSBE-së: Nuk dua të vdes pa e parë Kosovën siç kam dëshiruar Ish-ambasadori i OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, William Walker, ka deklaruar se ka pritur më shumë që Kosova të shkojë
Dieta e janarit, 10 ndryshimet për të rikthyer format e dëshiruara Dimri është një ndër stinët ku njeriu shton më shumë peshë dhe sidomos në periudhën e festave. Për këtë arsye duhet
Twitter vjen me një risi të shumëdëshiruar nga të gjithë Twitter më në fund mund do lejojë përdoruesit e saj të redaktojnë gabimet në shkrimin që ata postojnë në tweets. Shef
Zbulohet kremi i cili mund të zhdukë tatuazhet e padëshiruara Një krem i ri për fshirjen e tatuazheve premton se mund të zhdukë ngjyrën, nuk shkakton aspak dhimbje por ka një çmim 6
Ja si të lindim fëmijë me gjininë e dëshiruar Shkencëtarët anglezë (në Nottingham) kanë bërë një zbulim surprizë. Mamatë që hanë vetëm ushqime vegjetariane në jet
Guardiola i rrëmben një të "padëshiruar" Contes Skuadra e Manchester Cityt, por mendon për të transferuar një të "padëshiruar" të Contes, Cesc Fabregas. Sipas “The Sun”
Instaloni Cloak dhe shmangni takimin me njerëz të padëshiruar Aplikacionin Cloak ka si objektiv kryesor vënien në dijeni për praninë e dikujt që nuk duam ta shohim në zonën afër nesh
Ja 5 yjet që janë në "listën e zezë" të Guardiolës (FOTO LAJM) Pep Guardiola ka ardhur me ide të qartë te Manchester City. Strategu spanjoll ka bërë disa goditje të bujshme në merkato
11 "të padëshiruarit" në Serinë A që kërkojnë një ekip të ri (FOTO LAJM) Si në çdo sezon në merkato do të ketë edhe të "pakënaqur", ata janë futbollistët të cilët janë të detyruar që të braktis
Boris Johnson, ministri më i padëshiruar në Britani Ministri i jashtëm i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është dhe personi më i padëshiruari nga të gjithë. Karrierës së t
Ylli i “Sarasvaticandra”, ndër “50 Meshkujt më të dëshiruar” (FOTO LAJM) Personazhi kryesor i telenovelës më të re “Sarasvaticandra”, aktori dhe prezantuesi tepër i njohur në Indi, Gautam Rode