999 rezultate për

deshiruar

Rusi "non grata" në Kosovë, OKB kundërshton ashpër vendimin Mikhail Krasnoshchenkov, shtetas rus, pjesëtar i UNMIK-ut në Kosovë, u shpall të premten si person i padëshiruar nga qev
Reagon OKB: Kosova nuk mund ta shpallë të padëshiruar zyrtarin rus Një shtetas rus u arrestua në aksionin e policisë së Kosovës në veri të vendit. Mikhail Krasnoshchenkov,antarë i misi
Kosova e shpall person të padëshiruar kryeministren serbe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka deklaruar se sa të jetë në këtë pozitë, nuk do të lejojë që
Higuain i padëshiruar: Duhet të largohet, nuk e besojmë që këmi marrë një lojtar të tillë Humbja që Chelsea pësoi në fushën e Liverpool nuk është mirëpritur nga tifozët e "blues". Ata nuk i kanë kursyer kritika
Cikalleshi: Dëmtimi gjëja më e padëshiruar, sikur na priten krahët Sokol Cikalleshi nuk ishte pjesë e listës së Cristian Panuçit për ndeshjet e muajt mars. Një dëmtim i pësuar dy javë më
I padëshiruar tek Reali, Bale pranë Manchester United Rikthimi i Zinedine Zidane në krye të Real Madrid dhe forma e tij e dobët, bëjnë që të gjitha rrugët ta çojnë drejt larg
HOROSKOPI/ Përpiquni më shumë, dashuria juaj po lë për të dëshiruar Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë
Shpiket kontraceptivi i ri për meshkuj! Nevojiten 80 çifte të guximshme Studiuesit britanikë kanë shpikur një lloj tjetër kontraceptivi për meshkujt duke parandaluar kështu shtatëzanitë e padë
Rrezikonin shqiptarët, dëbohen nga Tirana dy diplomatë iranianë Tirana zyrtare ka vendosur të shpallë persona të pa dëshiruar dy diplomatë të ambasadës së Iranit në vendin tonë. Bur
U shpallën "non grata", por sa vite nuk do lejohen të shkelin në Shqipëri 52 grekët 52 grekët e shpallur “non grata” nuk do të kenë mundësi që të shkelin në Shqipëri e pakta për një periudhë 5-vjeçare, që
Wanda: Icardi gjithmonë ka dëshiruar të qëndrojë te Interi Gruaja e Mauro Icardit e ka konfirmuar se dëshira e burrit të tij ka qenë gjithmonë qëndrimi në Inter. “Qëndrimi në n
E përjashton trajneri, Behrami i padëshiruar tek Zvicra Zhvillime të habitshme kanë ndodhur në kombëtaren e Zvicrës. Ajo që bën me dijë këtë lajm është “RSI TVI” e cila bën me
"Reali nuk i respekton lojtarët, dikur titullar sot i padëshiruar" Real Madrid shpesh herë është akuzuar se nuk i respekton legjendat dhe lojtarët e vjetër të ekipit. Dhe ngjarja më p
Maska për flokët që gjithmonë keni dëshiruar Më poshtë po ju sjellim disa maska shumë efektive që të keni flokët që gjithmonë keni dëshiruar. E mira e këtyre mask
Gruaja tmerrohet kur zgjohet në mëngjes, pitoni gjigant fle me të (FOTO LAJM) Një grua në Queensland përjetoi frikën më të madhe të jetës së saj kur u zgjua në mnëgjes dhe gjeti një gjarpër në shtra
Albërie Hadërgjonaj lë për të dëshiruar, me foton e fundit (FOTO LAJM) Ka qëndruar në skenë për një kohë tepër të gjatë. Që nga një moshë e hershme e deri më tani. Është tejet aktive në rr
Big Mama e përmbyll vitin me një foto tërheqëse (FOTO LAJM) Një nga personazhet më të komentuara gjatë vitit 2017 ka qenë padyshim edhe Big Mama. Këngëtarja muaj më parë kishte
Ja pse nuk mund të largoni mendimet e padëshiruara nga koka A keni dëshiruar ndonjëherë të ndaloni së menduari për diçka që nuk ia vlen? Ekzistojnë shumë njerëz që shqetësohen
Daçiç e quan Kosovën fëmijë të padëshiruar Ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka vazhduar të krahasojë Kosovën me Katalonjën duke shtuar se fakti që i lidh
Skandaloze/ Shtohen rastet me fruth, reagimi i institucioneve le për të dëshiruar Numri i të prekurve nga epidemia e fruthit në Kosovë po shënon rritje. Janë hiç më pak se 36 raste me këtë sëmundje ngji