999 rezultate për

deshiruar

Sulmuesi i shumëdëshiruar nga Juventus, bardhezinjtë i qëndrojnë planit A Juventus në këtë merkato është duke këmbëngulur për të gjetur një sulmues i cili mund të zëvendësojë Alvaro Moratën në m
Xhaka-Eriksen, dy të padëshiruarit mund të shkëmbejnë fanellat në janar Një hipotezë e bujshme është shfaqur sot në mediat italiane, pasi flitet për një shkëmbim mes "të padëshiruarish" të Int
Man.United shqetësohet për Greenwood, sjelljet e adoleshentit lënë për të dëshiruar Manchester United kanë nisur të shqetësohet seriozisht për situatën e Mason Greenwood, me adoleshentin anglez që po kalo
Immobile merr karton të kuq, aktrimi i Vidal lë për të dëshiruar (VIDEO) Interi u ndal në barazim 1-1 përballë Lazios në një sfidë të tensionuar në “Olimpico” të Romës. Ndërsa rezultati ish
I "padëshiruar" nga Mourinho, PSG tenton të rrëmbejë yllin e Tottenham Dele Alli është kthyer në “të padëshiruarin” e Jose Mourinhos, teksa përfundoi jashtë listës së Tottenham për ndeshjen e
I padëshiruar te Milani, Fiorentina dhe Benfica kontaktojnë me Paqueta Ylli brazilian, Lucas Paqueta, pritet të largohet nga skuadra e Milan gjatë merkatos së verës. Mesfushori nuk arriti
Man.United i detyruar të shesë Pogba, madje edhe me çmim të padëshiruar Deklarata e Ed Woodward se në verën që vjen nuk mund të pritet biznes i zakonshëm në tregun e transferimeve për Manchest
Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
La pa fjalë Sanremon me dekoltenë e ekzagjeruar, kush është modelja që bëri xhiron e rrjetit Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
Cancelo i padëshiruar te City, Interi shpreson ta rikthejë në skuadër Joao Cancelo nuk po përshtatet në skuadrën e Pep Guardiolas dhe me shumë gjasa skuadra është gati ti ndërpresë lidhjet m
I padëshiruar nga United, dy klube në garë për Lingard Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard duket se e ka humbur besimin e klubit. Sipas ESPN, Atletico e Madridit
HOLOKAUSTI/ Kurti: Ne shqiptarët e dimë mirë çdo të thotë të jesh i padëshiruar Kreu i VV, Albin Kurti ditën e sotme ka përkujtuar ngjarjen e Holokaustit. Sipas tij, edhe shqiptarët kanë përjetuar çdo
Kuqezinjtë japin urimet për Vitin e Ri (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares shqiptare, ua kanë uruar të gjithëve festat e fundvitit, duke u dëshiruar jetë të gjatë dhe të
Meta shpall "të padëshiruar" ambasadorin Borchardt Borchard është shapllur person i padëshiruar në Presidencë, nga kreu i shtetit Meta. Ambasadori i OSBE në Shqipëri, B
"Arena Kombëtare" mori "OK" nga UEFA, fusha la për të dëshiruar Ditën e djeshme në "Arënën Kombëtare" u zhvillua ndeshja testuese në prani të të deleguarve të UEFA, shkruan Albeu.com
5 probleme shëndetësore që shmangen me planifikim familjar Planifikimi familjar zvogëlon rrezikun e shtatzënive të padëshiruara te gratë që jetojnë me HIV, duke rezultuar në foshn
SKANDAL/ Trajneri godet me shpulla lojtarët pasi nuk arritën rezultatin e dëshiruar VIDEO) Një video me trajnerin e të rinjve të Kajseri Mejenspor në dhomat e zhveshjes, ka filluar të bëjë xhiron e internetit.
"Rri larg silikonit", fansat vërshojnë me komente në fotografinë e aktores Selfie e fundit e Lauren Goodger shkaktoi debat midis ndjekësve të saj. Ish-ylli i TOWIE, 33 vjeç, ndau një foto të l
Infrastruktura dhe shërbimi lënë për të dëshiruar, Syri i Kaltër braktiset nga turistët Me rreth 1500 vizitorë në ditë Syri i Kaltër monumenti natyror më i rëndësishëm në aksin nacional Gjirokastër – Sarandë
Rusi "non grata" në Kosovë, OKB kundërshton ashpër vendimin Mikhail Krasnoshchenkov, shtetas rus, pjesëtar i UNMIK-ut në Kosovë, u shpall të premten si person i padëshiruar nga qev