999 rezultate për

dervishi

Përplaset me Shefin e Rrugores, prefekti Dervishi shoqërohet në komisariat Prefekti i Vlorës, Besnik Dervishi është shoqëruar në Komisariatin numër 1 pas një konflikti me Shefin e Qarkullimit Rru
Dëshmia e gardistit që zbuloi eksplozivin në makinën e prefektit të Vlorës Efektivi i Gardës i cili shmangu shpërthimin e eksplozivit të vendosur poshtë makinës së prefektit të Vlorës Besnik Derv
C4 pluhur në makinën e prefektit, Ekspertët: Përdoret për shembje në miniera Vetëm fati e ka ndihmuar prefektin e qarkut të Vlorës, Besnik Dervishi. Mjaftonte qoftë dhe një mesazh në aparatin celul
Dervishi: Kam besim në zbardhjen e ngjarjes Prefekti i Vlorës është shfaqur sot tek zona e Ujit të Ftohtë për të marrë pjesë në aksionin e shpërthimit të kompleksit
Prefekti i Vlorës merret në mbrojtje na policia Prefekti i Vlorës, Besnik Dervishi ka lënë ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku ka dhënë dëshminë e tij për g
Zihen për një vend parkimi, plagoset rëndë Xhemil Dervishi Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në rrugën “Konferenca e Pezës” në Tiranë. Sipas policisë, shtetasi Xhemil Dervis
Vlorë, Rama prezanton prefektin Kryeministri Edi Rama prezantoi këtë të shtunë prefektin e ri të qytetit të Vlorës Besnik Dervishi. Në fjalën e tij Rama
E dashura e E. Dervishit: Ju rrëfej momentet e tmerrit E dashura e Edmond Dervishit ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar kur e ka gjetur atë të vrarë tek shkallët. Në një interv
Në vendngjarje u gjetën 18 gëzhoja Update- Policia e Tiranës nëpërmjet një njoftimi për mediat, ka dhënë detaje në lidhje me vrasjen e Edmond Dervishit.
Ratel: Të konfiskohet klinika "Medicus" Ndonëse urologu Lutfi Dervishi është dënuar me tetë vite burg për shkak se ka drejtuar klinikën "Medicus" ku janë blerë
Rasti "Medicus", dënohet Lutfi Dervishi Është dhënë dënimi për rastin "Medicus" dhe per të gjithë personat e përfshirë në të, nga trupi gjykues i Gjykatës Theme
Tiranë, gjendet me plumb në kokë 40-vjeçari Një krim i dytë i rëndë ka vënë në alarm policinë e Tiranës në këtë fillim viti pasi vrasjes së taksistit ditën e djeshm
Tiranë, vritet në pritë emigranti Gjendet i pajetë trupi i një personi në kryeqytet. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se është gjetur i vrarë me
Kanosi uniformat blu, arrestohet 37 vjeçari Një i ri nga Katund Sukthi, fshati ku ndodhi vrasja e kryekomisarit Adem Tahiraj ka “sfiduar” policinë e Shijakut. I riu
Kapet 8 kg heroinë, Dërvishi: Më kërcënuan me jetën e vajzës Njëra prej tre femrave të ndaluara pak ditë më parë nga policia pasi u kap me 8 kilogramë heroinë në portin e Durrësit k
I dënuari thyen lejen, pezullohet drejtoresa e burgut 325 Ministria e Drejtesise ka pezulluar nga detyra drejtoreshen e burgut 325 Ali Demi, Irena Çelaj. Vendimi eshte marre vete
Masakra në Poliçan, arrest me burg për 52-vjeçarin Arrest me burg, kjo është masa e sigurisë që Gjykata e Beratit ka dhënë për Kushtrim Gurin, personi që akuzohet se dhuno
Policia arreston "kanibalin" e Poliçanit Policia e Shtetit në Poliçan ka vënë në pranga Kreshnik Gurin, personin që masakroi ditën e djeshme kufomën e të e të ve
Poliçan, masakrohet me sëpatë trupi i pajetë i vrasësit Nuk gjejnë rehat edhe pas vdekjes. Kjo ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Poliçan ku Gëzim Dervishi ka qëlluar për vdekje V
Greqi, arrestohet shqiptari i kërkuar për vrasje Policia greke një 43 vjeçar shqiptar i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar prej Interpol Tiranes. Sipas policise