999 rezultate për

dervishi

Lutfi Dervishi mbetet edhe dy muaj të tjerë në paraburgim Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej dy muajsh ndaj Lutfi Dervishit, i akuzuar për veprat penale “
ÇMENDURI/ 25-vjeçarja përplaset me karburantin, shpërthen në flake pompa (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në autostradën Tiranë-Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se
Publikohet dokumenti, përse akuzohej Musine Kokalari (FOTO LAJM) Ish-drejtori i Arkivit në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar aktakuzën e Musine Kokalarit, e cila u
Konflikt me armë në Kavajë, plagoset rëndë një shtetas, në pranga autori Policia e Kavajës ka vënë në pranga autorin e një plagosje të ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Andi Dervishi”. M
Berisha akuzon zëdhënësen e FSHF-së: E përfshirë në trafik kokaine, kam foto Ish-kryeministri dhe kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka akuzuar sot zëdhënësen e Federatës Shqiptare të Futbol
Gafa e mediave kosovare, “arrestojnë” dy herë analistin Lutfi Dervishi Gazetari dhe analisti Lutfi Dervishi ka reaguar sot pas publikimit në media të lajmit të arrestimit të një personi me të
Policia Rrugore apel qytetarëve: Denonconi çdo anomali Në një konferencë për mediat specialisti i sigurisë rrugore në policinë e shtetit, Ervin Dervishi u ndal dhe tek situat
PËRGJIMI/ "Më ke 40 mijë euro borxh, shlyeje duke vrarë Rigert Dërvishin" (FOTO) Policia greke është duke zbardhur detaje në lidhje me super bandën e shqiptarëve të kapur në Athinë, të cilit mësohet se
PËRGJIMET/ Si u zbardh vrasja e Rigert Dervishit në Athinë Detaje të reja dalin nga super-operacioni i policisë greke i koduar “Himera”. Sipas burimeve policore, mes të arrestuarv
Detajet/ Si e vranë gabimisht Rigert Dervishin dhe kodet e bandës së drogës Në një megaoperacion të koduar “Himera”, policia greke ka shkatërruar një grup kriminal në fushën e kultivimit, trafikim
Zbardhen detajet mbi ekzekutimin e shqiptarit në Athinë, arrestohen 54 të dyshuar (VIDEO) Ekzekutimi i shqiptarit Rigert Dervishi në Athinë ka vënë në lëvizje policinë greke për të zbardhur detajet dhe dhe për
Hapen arkivat/ Koha kur Enver Hoxha i jepte pushtet serbit Dushan Mugosha (FOTO LAJM) Ish-kreu i Arkivit të Shtetit, Kastriot Dervishi ka publikuar një dokument të Arkivit të Partisë Komuniste të Jugosllavi
Ish gardisti që vrau gruan dënohet me 35 vite burg Ish gardisti që vrau gruan është dënuar me 35 vjet burg. Gjykata e Lartë ka dënuar me 35 vjet burg Admir Dervishin, ish
Minister of Transports and Infrastructure resigns due to political commitments Minister of Transports and Infrastructure, Edmond Haxhinasto, resigned today and has been replaced by Sokol Dervishi.
Një tjetër zyrtar i LSI jep dorëheqjen Pak minuta më parë është njoftuar se është dorëhequr Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, Dael Dervishi,
Sokol Dervishi në vend të Haxhinastos? Update- Gjatë mesditës, Ministri i Transporteve njoftoi largimin e tij nga detyra. Edmond Haxhinasto dha sot dorëheqjen
Man kills wife and surrenders to the police A 73-year-old man killed his wife tonight in Golem and then surrendered to the police. Veli Dervishi killed his 68-y
I moshuari vret me sëpatë gruan dhe vetëdorëzohet në polici Një krim i rëndë ka ndodhur gjate mbrëmjen e sotme në Golem, ku një i moshuar ka vrarë gruan e tij dhe më pas është vetë
Vrasja e Ida Dervishit, nën hetim polici dhe oficeri i Gardës që e dinin konfliktin Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat është pjesë e hetimit të vrasjes së 29-vjeçares Ida Dervishi nga bashkësho
Burg për ish gardistin që vrau gruan me armën e shërbimit Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg ish-gardistin Admir Dervishi, duke vendosur masën e sigurisë "arrest me burg"