999 rezultate për

dervishi

Masa të reja për parandalim e veprimtarive kriminale në shkolla Në nisje të vitit të ri shkollor, Drejtori i Rendit Publik Albert Dervishi tha se policia është në gatishmëri për të ga
Nisja e procedurave për shkarkimin e Metës, flet këshilltari i Presidentit Bledar Dervishi, këshilltar ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta ka qenë sonte në "A show" në News24 për të folu
Dashuri në Tiranë! Del fotoja e çuditshme e Hoxhës me udhëheqësin kinez (FOTO LAJ,) Ish-drejtori i Arkivit në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar një fotografi ku shfaqet një ish-udhëhe
Preku zemrat e të gjithëve, por ja ç'detyrohet të bëjë sot efektivja e "Petro Ninit" (VIDEO) Efektivja e Shqiponjave Blerta Dervishi, e cila pak javë më parë preku zemrat e të gjithëve me rezistencën për mbrojtjen
U pezullua pasi mbrojti shtëpinë, rikthehet në punë efektivja e "Shqiponjave" Është rikthyer në detyrë efektivja e forcave Shqiponja Blerta Dervishi, një ditë pasi lajmi për pezullimin e saj bëri xh
Nënë e divorcuar me dy djem, policja e pezulluar mbetet pa punë dhe pa shtëpi? Blerta Dervishi, efektivja e forcave "Shqiponja" që u pa dje duke përqafuar fëmijët e saj pasi kishin ardhur për t'i she
"Me frymën e fundit shënoi targën", si u vra efektivi i Rrugores, Allaman Dervishi (VIDEO) Beteja me krimin iu ka kushtuar jetën edhe disa efektivëve të Policisë Rrugore. Një prej emrave më të dalluar është ai i
Këshilltari i Bushatit: I vetmi ministër i Jashtëm që uli Shqipërinë të barabartë me grekët (VIDEO) Pas shkarkimit si ministër i Jashtëm i Shqipërisë për Ditmir Bushatin kanë ardhur shumë reagime si negative ashtu edhe p
Studentët kthejnë shpresën: Lot dhe përqafime në rrugët e Tiranës (FOTO & VIDEO) Protesta e studentëve ka marrë mbështetje të madhe nga qytetarët e Tiranës dhe gjithë Shqipërisë, të cilët kanë reaguar
1/X/2, si luheshin skedinat në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Në tetor 1990, pas disa vitesh ndalese të llotarive nga qeveria komuniste, nisi shitja e këtyre skedinave që u kamufluan
Blakaj ka përfshirë në aktakuzë të riun nga Skënderaj por ka një skandal Në aktakuzën e veteranëve mashtrues gjendet edhe një banor i Kostercit të Skenderajt. Aty, figuron se në kohën e luftës,
Pendohet OSHEE/ I "ndez" aparatin 7 vjeçares me astma Lajmi për ndërprerjen e energjisë elektrike të familjes Dervishi në Lushnjë, e cila ka një vajzë 7 vjeçe që vuan nga ast
"Shpërthen" gazetari: Dervishi është “Babalja” i Partizanit Gazetari i njohur, Adriatik Dosti, nëpërmjet një komenti në faqen e tij në Facebook, kritikon ashpër ish-drejtorin e Par
Shkatërrohet banda e rrezikshme në Itali, arrestohet këngëtari shqiptar Një organizatë është shkatërruar në Itali, gjatë një aksioni të quajtur “Sottobosco” dhe nga mediat vendase mësohet se
Ish-zëdhënsja e FSHF thumbon serbët: Një ditë do të luajmë bashkë Festimi me shqiponjë i Xhakës dhe Shaqirit ka nxitur reagime të shumta në mediat botërore. Më të irrituar kanë qenë medi
Jepet vendimi për rastin Medicus, shpallen fajtorë Lutfi Dervishi shpallet i fajshëm për trafikim me njerëz dhe krim të organizuar. Ky vendim u mor sot në seancën përfu
Sot, gjyata jep vendimin për njerëzit që bënin tregti me veshka Në Gjykatën Themelore në Prishtinë në ri gjykimin e mjekëve të klinikës “Medicus”, Lutfi Dervishit, i cili akuzohet për
Mjeku dëshmon për punët e pista të spitalit Në Gjykatën Themelore të Prishtinës, mjeku i akuzuar për trafikim me qenie njerëzore dhe krim të organizuar, Lutfi Dervi
Publikimi i mesazheve, Dervishi shfryn ndaj Takajt: Nuk i shpëton dot UEFA-s Vazhdon lufta në distancë mes Dritan Dervishit dhe presidentit të Skënderbeut, Ardian Takaj. Pas publikimit të bisedes p
Zbulohen prapaskenat, Skënderbeu publikon mesazhet e Dervishit ku shan Partizanin Klubi i Skënderbeut është revoltuar pa masë pas deklaratës së ish-drejtorit të Partizanit, ku thoshte ndër të tjera se S