999 rezultate për

dervishaj

Dervishaj: "By Pass" i Fierit përfundon në pranverë (FOTO LAJM) Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka inspektuar punimet për ndërtimin e By-passit të Fierit.
Morën rryshfet për makinat me defekt, SGS shkarkon inxhinierët Menjëherë pas publikimit të investigimit të emisionit “Fiks Fare”, ku punonjës të kompanisë SGS që merren me kolaudimin
Dervishaj-Cutillos: Të zbatohet heqja e taksës “fikse” Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Sokol Dervishaj, zhvilloi një takim me Ambasadorin e Italisë, Alberto Cutillo
Dervishaj: Transportuesit e mallrave me Italinë s'do paguajnë 150-180 euro Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, njofton gjithë transportuesit shqiptar të mallrave me Itali
Dervishaj: Ministria e Transportit do vazhdojë me projektet e investimeve Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka zhvilluar një takim me Ambasadoren e Bashkimit Europian
Sokol Dervishaj merr detyrën e ministrit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, Sokol Dervishaj ka bërë betimin si ministër i Transporteve, duke zëvendësuar në këtë detyrë, Edmon
Sokol Dervishi në vend të Haxhinastos? Update- Gjatë mesditës, Ministri i Transporteve njoftoi largimin e tij nga detyra. Edmond Haxhinasto dha sot dorëheqjen
Ja kur do të inagurohet stadiumi “Loro Boriçi” Stadiumi “Loro Boriçi” do të presë ndeshjen e parë në muajin gusht, që do të jetë edhe një provë para takimeve kualifiku
LSI: Ilir Meta nuk është përfshirë në asnjë aferë Lëvizja Socialiste për Integrim, përmes anëtarit të saj të kryesisë Sokol Dervishaj ka hedhur poshtë akuzat e Partisë De
Polonia mbështet Shqipërinë në rrugën e integrimit në BE Zëvendësministrja e Jashtme e Polonisë, Henryka Moscicka-Dendys gjatë një konference të përbashkët për shtyp me homologu
“Vetro Energy” me një dorë tek "Albpetrol" Kompania “Vetro Energy” ka marrë pikët maksimale për të privatizuar kompaninë “Albpetrol”. Në një konferencë për mediat
Privatizimi i Albpetrol, Dervishaj: Procesi transparent Zv.ministri i METE-s, Sokol Dervishaj, njëkohësisht kryetar i Komisionit të Vlerësimit të Ofertave në një pronocim për s
SHBA, Dervishaj shpallet i pafajshëm Një gjykatë amerikane ka shpallur të pafajshëm Redinel Dervishaj i akuzuar për vrasjen e një 34-vjeçari në Amerikë. Pa
SHBA, prangoset 35 vjeçari shqiptar i kërkuar për vrasje Një prej shqiptarëve më të kërkuar nga Interpoli në të gjithë botën është arrestuar nga FBI-ja amerikane në shtetin e Il
Akuzohet per vrasjen e ndërtuesit, prangoset autori 32 vjeçar Një 32 vjeçar nga Vlora i akuzuar për vrasjen me armë zjarri të Ardian Dervishaj disa ditë më parë është arrestuar nga
Vrasja e biznesmenit, dyshohet konflikti i pronësisë Pas ekzekutimit të biznesmenit 45-vjeçar Ardian Dervishaj gjatë ditës së djeshme, policia e Vlorës ka nisur hetimet nga