999 rezultate për

deren

Mourinho "mbyll" derën: Nuk ka më transferime Trajneri portugez i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka bërë të ditur se klubi i tij nuk do të transferojë lojtarë të
Shikoni si reagon Vidal pasi Bayern Munich i hapi derën e largimit Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka zbuluar se klubi është i hapur për largimin e mesfushorit Art
Shkoi në 3 të natës në shtëpi, VIP-ja tregon si ia plasi derën burri në fytyrë Ajo është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në media dhe kjo për shkak se është vajza e këngëtares së njohu
Aurelio De Laurentiis flet për rikthimin e Cavanit dhe për transferimin e Vidal Aurelio De Laurentiis ka mbyllur derën një rikthimi në Napoli sulmuesit uruguajan, Edinson Cavanin, teksa i ka cilësuar
Hahn përsëri ju thotë maqedonasve se e kanë derën e hapur Dyert e Bashkimit Evropian për Maqedoninë janë të hapura dhe nga ju varet nëse atë do ta shfrytëzoni ose jo. E juaja ës
Nëse shihni një monedhë si kjo në derën e makinës suaj, veproni menjëherë! Nëse shihni një monedhë të ngjeshur si kjo në derën e makinës suaj, veproni menjëherë sepse kjo është një mënyre shumë e
Stoltenberg: Maqedonia derën e ka të hapur Jens Stoltenberg, sekretari i përgjithshëm i NATO-s, sot ka pritur në takim kryeministrin e Maqedonisë, Zoran Zaev. P
Autorët shqyejnë qepenin dhe derën e vjedhin pikën e postës në Durrës Janë publikuar pamjet e para nga pika postare që u grabit herët mëngjesin e sotëm nga dy persona, në lagjen 18 pranë zon
Metës i hap derën "armiku" i BE-së, Viktor Orban Presidenti i Republikës së Shqipërisë është duke zhvilluar një vizitë zyrtare në Hungari ku edhe është pritur nga kryemi
Zaev: Derën e BE-së e kemi të hapur Kryeministri Zoran Zaev u shpreh në seancën për ratifikimin e marrëveshjes me Greqinë tha se marrëveshja në fjalë nënkup
Sekretari i NATO-s pas marrëveshjes: Maqedonia e ka derën e hapur Konsensusi i arritur ndërmjet Athinës dhe Shkupit rreth kontestit të emrit maqedonas e hap rrugën drejt NATO-s. Këtë e d
Një i ri tentoi të dhunojë nënën e shokut gjatë një feste Një i ri 18 vjeçar është akuzuar se ka tentuar të e dhunoj nënën e shokut të tij pas një feste në shtëpi. Gjithë kjo ngj
Lufta tregtare, BE: SHBA na mbylli derën Evropa ishte e gatshme të ulte tarifat ndaj makinave amerikane e të bashkëpunonte me SHBA, por administrata “Trump” u la
Perez lë derën hapur për Zidane: E di që do kthehesh Zidane i ka befasuar të gjithë me deklaratën e pak çasteve më parë për largimin nga klubi i Real Madridit. Kjo dorëh
Moggi i mbyll derën Icardit tek Juventusi Luciano Moggi, ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit dhe aktualisht këshilltari i presidentit të Partizanit, ka bërë
Policia i "fik derën" të fortëve që kalojnë me semafor të kuq (VIDEO) Policia ka ndaluar një numër të madh drejtuesish makinash duke kaluar semaforin e kuq gjatë ditës së djeshme duke vendos
De Gea i mbyll derën përfundimisht Realit Në çdo merkato ka zëra se De Gea lidhet me një kalim tek Real Madridin. Por është vetë spanjolli, De Gea që këmbëngul se
Si ta pastroni lavatriçen me 3 produkte të thjeshta shtëpiake Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak, sidomos ku
Rusia i mbyll derën Serbisë, mungon ftesa për të Gazeta kroate Jutarnji Vijesti shkruan se Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç nuk është ftuar në inaugurimin e presid
Mbyllet marrëveshja, vajza nga Tirana përfundon në derën e serbit (FOTO LAJM) Mediat serbe raportojnë se dhjetëra të rinj serbë për çdo muaj martohen me shqiptare të reja nga zonat veriore të Shqipë