999 rezultate për

deren

Plas te Bayerni, Boateng godet derën e dhomës së zhveshjes Humbja ndaj Borussia Dortmundit ka trazuar ambientin bavarez. Situata në dhomat e zhveshjes ka qenë me të vërtetë e nder
Griezmann i mbyll derën gjigantit spanjoll Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoinne Griezmann ka theksuar së fundmi se është shumë i lumtur që është pjesë
Gjeti gruan e vdekur në llixhat e Elbasanit, burri tregon momentet e tmerrit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një shtetase kosovare ka ndërruar jetë në llixhate këtij qytet
Konte i mbyll derën Eden Hazardit tek Real-i Dëshira e Real Madridit për t’i dhënë fund krizës së klubit në këtë sezon pritet të përfundojë me emërimin e Antonio Con
Juventus i tregon derën yllit të skuadrës E ardhmja e mbrojtësit të Juventusit, Alex Sandro është ende e paqartë. Kontrata e tij përfundon në vitin 2020 dhe palët
Pogba i mbyll derën Juventusit: Tek Unitedi ndihem si në shtëpinë time Mesfushori francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, i ka dhënë fund spekulimeve për kthimin e tij në Juventus, duke th
Inter i tregon derën Handanoviçit Skuadra e Interit ka në plan të largojë nga skuadra portierin slloven Samir Handanoviç. Kjo për shkak se mosha e tij nuk
Reali i tregon derën Gareth Bale Ylli i skuadrës së Real Madrid, Gareth Bale me shumë mundësi po luan sezonin e fundit me madrilenët. Drejtusit e klubit
Kur mysafiri i rradhës është një aligator (VIDEO) Një aligator ka bllokuar derën e një shtëpie në Luiziana dhe ka lënë të gjithë anëtarët të mbyllur brenda për disa çaste
Rrëfimi i vajzës: Shefi hapi derën dhe tentoi të më afrohej me forcë Sa herë flitet për dhunën ndaj grave dhe vajzave, mendimi i parë lidhet me atë fizike. Por dhuna më e përhapur dhe më e
Thyen derën e shtëpisë, e pabesueshme se çfarë kishte në të (VIDEO) Të gjithë ne e kemi një vend në shtëpi ku i fshehim paratë ose kursimet tona. Këto vende të fshehta shpesh njerëzve i
Reali i tregon derën yllit të skuadrës Skuadra e Real Madrid u përfshi nga lëvizje drastike në merkaton e verës ku u largua Cristiano Ronaldo dhe trajneri Zida
Nëse gjeni një monedhë tek dera e makinës tuaj, veproni menjëherë Nëse shihni një monedhë të ngjeshur si kjo në derën e makinës suaj, veproni menjëherë sepse kjo është një mënyre shumë e
“Do të ta zemrën”, si e vrau babai të dashurin e vajzës I riu që u masakrua me kaçavidë në kokë dy ditë më parë në një lokal në “Unazën e Re” në Tiranë, ka ndërruar jetë paradi
Hape derën! Si plasi druri në Prokurorinë e Krimeve të Rënda Prej disa muajsh në Prokurorinë e Krimeve të Rënda mbizotëron tensioni me prokurorë që duan të ruajnë statuskuone e tyre
E lanë të vdekur ne derën e spitalit, kush është 50 vjeçari në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku një 40 vjeçar ka humbur jetën. 50-vjeçari është identifikuar si Flamu
U gjet në "derën e ferrit", kali pritet të rilindë pas 40 000 vitesh! (FOTO LAJM) Shkencëtarët rus dhe ata të Koresë së Juguut kanë bërë një zbulim të jashtëzakonshëm me gjetjen e mbetjeve skeletore të
Pasuesi i Mou, Manchester United i mbyll derën Zinedine Zidane Nuk ka Manchester United për Zinedine Zidane. Francezi, pas lamtumirës së tij ndaj Realit të Madridit, ku arriti të fito
Kanadaja u mbyll derën shqiptarëve, ja vendimi i fundit i qeverisë Kanadaja ka njoftuar se do ti japë fund sistemit të lotarisë për prindërit apo gjyshërit e huaj që aspirojnë ribashkimin
PSG humbet durimin për Boateng, nënshkruajnë me mbrojtësin 21-vjeçar Jerome Boateng transferohet tek PSG? Mbrojtësi i Bayernit që sot do mungojë në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Gjer