999 rezultate për

deren

Interi i tregon "derën" Icardit, ul klauzolën e transferimit Një lamtumirë praktikisht e sigurtë, me përjashtim të ndonjë çudie të minutës së fundit, është një marrëdhënie e destinu
Osmani dhe Dimitrov takohen me lideren e ardhshme të politikës evropiane Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani së bashku me ministrin për Punë të Jashtme, Nikolla Dimi
Pamje të reja, momenti kur grabitësi shqyen derën e aeroportit (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga super grabitja e ndodhur dje në Rinas. Së fundmi janë zbuluar foto nga kamerat
Xhani De Biasi i “mbyll derën” Shqipërisë Ish-trajneri i Kombëtares, i cili shkroi historinë me kuqezinjtë, Xhani De Biazi, mohon rikthimin e tij, pas një takimi
Merre rrugaçen dhe zhduku! Prindërit i mbyllin derën djalit pas tradhtisë së nuses "Merre po të duash rrugaccen dhe zhduku prej nesh". Kjo ishte përgjigja që prindërit i dhanë Ademit ndaj kërkesës së tij
Babai i Neymar i mbyll derën Real Madridit Babai i Neymar, si përgjegjës dhe menaxher i karrierës së tij, dha një intervistë për "UOL Esporte", ku shqyrton trajekt
Flet taksisti që u plagos në kokë: Më shpëtoi një i moshuar, vrapoja i gjakosur (FOTO LAJM) Një taksist që i shpëtoi masakrës në xhaminë e Christchurch, ka treguar historinë e pabesueshme të shpëtimit – dhe se si
Barcelona i mbyll derën Alexis Sanchez Klubi katalanas ka deklaruar se sulmuesi kilian Alexis Sanchez nuk do të rikthehet më në Barcelonë. I padëshiruar te sku
Këshilli Kombëtar i PD vendos unanimisht për djegien e mandateve (VIDEO) Qindra qytetarë janë grumbulluar në ambientet e jashtme të Partisë Demokratike dhe më pas ka dalë kryetari Lulzim Basha
Mes tyre një grua, kërkohet burg për Florenc Hoxhën dhe të ndaluarit e tjerë Gjykata e Tiranës do të vlerëojë arrestimin e personave që morën pjesë në protestën e opozitës ditën e shtunë, të cilët
Lufta nën tymnajë në Kryeministri, pamjet që shpëtuan pa u parë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e protestuesve kanë sulmuar ditën e sotme derën dhe hyrjen e Kryeministrisë. Ata kanë sulmuar duke
Romagnoli i mbyll derën Juventusit: Dua të qëndrojë te Milani Mbrojtësi dhe kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli, nuk dëshiron të ndërrojë skuadër. Mediat italiane raportuan gjat
Djali ngatërron derën e tualetit me atë të avionit dhe e pëson keq Për shumë prej nesh, shenja që tregon tualetin në një avion është shumë e qartë. Por për një pasagjer të fluturimit nga
Mbappe nuk i mbyll derën Realit: Jam i lumtur te PSG, por të ardhmes nuk i dihet Sulmuesi i Pairs Saint-Germain, Kylian Mbappe refuzon të mbyllë mundësinë e të luajturit për Real Madridin në të ardhmen
"O Xhevo, hape derën...erdhi i gjakosur", fqinji i biznesmenit në Durrës rrëfen grabitjen Një natë pas ngjarjes ku familja e një biznesmeni u dhunua dhe u grabit nga tre persona të armatosur e maskuar në banesë
Duhej të festonin, të moshuarit gjenden të dy të vdekur në krahët e njeri-tjetrit Ai ishte 68 vjeç, kurse ajo 74. Pritej që të festonin Krishtlindjet, por për ta ishte shkruar një tjetër fat. Çifti j
Pasi ftoi Messin në Seria A, Ronaldo i hap derën e Juves Marcelo-s Cristiano Ronaldo mendon se Juventusi nuk ka nevojë për shërbimet e Gareth Bale ose Marco Asensio, mirëpo e pranon se Ma
Luana merr dhuratën e mrekullueshme në derën e shtëpisë Moderatorja e njohur Luana vjollca është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat e
Pogba i mbyll derën gjigantit europian Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba i ka mbyllur derën gjigantëve europian. 25 vjeçari ka theksuar se mendon vetë
Hapeni derën o hajdutë! Banorët e Unazës së Re tentojnë të hyjnë në bashki (VIDEO) Banorët e ‘Unazës së Re” që preken nga projekti i zgjerimit të rrugës për të dytën ditë me radhë kanë bllokuar rrugën pë