999 rezultate për

deren

"Refuzoj çfarëdo zgjerimi", Merkel pas Samitit në Poloni i mbyll derën Shqipërisë për në BE Kancelarja gjermane, Angela Merkel, tha të premten se Bashkimi Evropian synon të mbështesë partnerët në Ballkanin Perënd
"Derën e hapi plaku!" Dosja e vrasjes së Gentian Beqirit dhe përgjimet që zbardhën krimin Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit në 2012, mobilizoi policinë dhe prokurorinë e Elbasanit, e cila përqendroi të gjitha
Militantët e PS vijojnë të hapin dyert e shkollave me forcë (VIDEO) Shkodër, militantë të Partisë Socialiste vazhdojnë të hapin me forcë shkollat e qytetit, nën vështrimin dhe mbrojtjen e
Plas keq në Kukës, mbështetësit e PD-së shqyejnë derën me kamioçinë (VIDEO) Mbështetësit e opozitës po djegin goma para KZAZ, nr 11 të Kukësit në palestrën e gjmnazit të qytetit. Përplasje dhe
Manchester United i mbyll derën Realit për Pogba (VIDEO Manchester United nuk dëshiron ta shesë Paul Pogban. Jugones ka bërë të ditur se Real Madridi tashmë ka marrë përgjig
Hajdari: A ja vlejti bara qeranë ti mbyllnim derën Europës Në seancën parlamentare lidhur me diskutimin për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari u shpreh se rezoluta nuk ka asnjë vl
Holanda i mbyll derën Shqipërisë, nuk pranon çeljen e negociatave Holanda ka shprehur hapur se nuk është në interesin e qeverisë holandeze hapja e negociatave për Shqipërinë. Lajmi ës
Vritet me armë në derën e shtëpisë politikani i partisë së Merkelit Kryetari i këshillit të qarkut në qytetin Kassel të Gjermanisë, është vrarë me armë zjarri. Walter Lubcke 65 vjeç u gjet
Lacazette i mbyll derën Barçës: Nëse Arsenali më do, nuk largohem Alexsandre Lacazette është në kulmin e karrierës. Transferimi të Arsenali e ka ndezur më shumë dhe është shndërruar në n
Kloop i mbyll derën Juventusin përgjithmonë Juventus është në kërkim të një trajneri pas largimit të Alegrit. Një listë e gjatë me emra qarkullon në ambientet ba
Presidenti i Bayern i tregon derën Boetengut Boatengut i është treguar dera pas tetë viteve në Bayern. Presidenti i Bayern Munich, Uli Hoeness, është shprehur qar
Nesta e mbyll aventurën me Perugian, ekipi i madh i Seria A mund ti hapë derën Alesandro Nesta nuk do të jetë më trajner i skuadrës së Perugian. Eliminimi në ndeshjen e play-off ndaj Veronës solli që
Dhunoi fqinjën, në pranga 27 vjeçari Një i ri është ndaluar nga policia ditën e sotme në Fushë Arrës. 27 vjeçari M.N mësohet të ketë dhunuar fizikisht një
Tmerr, sapo hap derën e kafshon gjarpëri (VIDEO) Një moment i frikshëm është kapur nga një kamerë në Oklahoma. Jerel Heywood ishte duke vizituar shtëpinë e Rodney Cop
Zidane ia bën të qartë sulmuesit: Derën e ke të hapur Lamtumira e Gareth Bale nga skuadra e Real Madrid duket se është thjesht çështje kohe. Uellsiani nuk është grumbulluar k
Marotta i mbyll derën trajnerit Conte Vazhdojnë të minimizohen shanset për Antionio Conte dhe rikthimin e tij në një prej gjigantëve të Seria A. Pas derës
Pasagjeri tenton të hapë derën e avionit kur ishte mbi 10 mijë metra lartësi Një pasagjer i "EasyJet" ka shkaktuar panik në njërin nga fluturimet e kompanisë. Ai kishte tentuar që ta hapte derën
16-vjeçari shqiptar në romë e plagosin dhe e hedhin në derën e spitalit Një ngjarje e rëndë ka nodhur në qytetin e Romës në Itali ku një 16-vjeçar shqiptar është plagosur me armë zjarri dhe më
Hysaj vë kushte, De Laurentis i tregon derën Elseid Hysaj dhe Napoli, një martesë që po shkon drejt divorcit. Mbledhja e zhvilluar në fund të janarit nga Ancelotti d
Mbappe i "plas derën në fytyrë" Real Madridit: Do e shikoj si admirues Super sulmuesi anwsor i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, i ka përgënjeshtruar thashethemet se mund ta veshë fanellë