999 rezultate për

deren

Panik në avion, pasagjeri i dehur tenton të hapë derën në ajër Një pasagjer i dehur është padyshim i besdisshëm në avion, por keni provuar ndonjëherë një që tenton të hapë derën e avi
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Travis Scott dhe partnerja e tij, Kylie Jenner, nuk janë më bashkë. Bu
Agjentët civilë kapin "mat" dy të rinj në derën e shkollës Agjentët civilë të policisë së Tiranë kanë kapur mat dy të rinj në derën e një shkolle teksa përpiqeshin të shisnin lënd
Inter mendon për mesfushën, troket sërish në derën e Barcelonës Arturo Vidal vazhdon të jetë shënjestra e Interit. Mesfushori i Barcelonës, siç raportohet nga "Gazzetta dello Sport"
"Rriheni atë k*rvë!", klubi "i tregon derën" trajnerit italian pas komenteve për Gretën Klubi i Serisë D, Grosseto, e ka shkarkuar Tommaso Casalinin nga pozita e trajnerit të të rinjve të klubit, pasi që ai s
Pse duhet ta mbyllni gjithmonë derën para gjumit Pasi të lani dhëmbët, të vishni pizhamat dhe të niseni për në shtrat, mos harroni të bëni dhe një gjë të fundit: të mbyl
"Theva derën, i gjeta pa ndjenja": Flet heroi që shpëtoi katër fëmijet nga zjarri në Fushë-Krujë Kati i tretë i një pallati të vjetër është shkrumbuar tërësisht në fshatin Zallë të Fushë-Krujës, ndërsa katër fëmijë ka
Ramos fton Pogba te Reali: E ka derën e hapur Sergio Ramos ka dhënë një mesazh për yllin e Manchester United Pol Pogba. Kapiteni i Realit ka ftuar francezit që ti
"Alo policia, më erdhi burri!", historia tronditëse e gruas nga Tirana që u mbyll në dhomë për t'i shpëtuar dhunës Nuk e përballoj dot, do më vras녔. Duke iu dridhur zëri, me këtë fjali 30-vjeçarja Klodiana Xhelali kërkoi ndihmën e po
Kur u ktheva kishin mbyllur derën! Shoku i Indritit tregon momentin e vrasjes Shoku i Indrit Çelajt, 26 vjeçarit të vrarë pak ditë më parë duke punuar në Tiranë ka treguar se çfarë ndodhi atë ditë.
Sadiku pranë largimit nga Levante, klubi spanjoll i tregon derën Armando Sadiku nuk arriti që transferohej tek Tranzospor. Klubi turk preferoi që të nënshkruaj me sulmuesin Daniel Starr
"Së shpejti dalin provat: Rama shiti Olsin për "menderen" e tij" Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të dalin provat se
Emocionuese, mbledhësit e mbeturinave befasojnë 100 vjeçaren për ditëlindje (VIDEO) Një grua që arriti mrekullisht në të 100-tat e saj u surprizua në një mënyrë të mrekullueshme me rastin e ditëlindjes së
Plas në Kamëz, militantët e PS thyejnë xhamat dhe shkatërrojnë derën e Bashkisë (FOTO LAJM) Qytetarë dhe mbështetës të PS-së janë mbledhur para Bashkisë së Kamzës duke hapur dyert e saj. Pasi kanë thyer xhamat
Para se ti hapni derën për një njohje të re, lexoni çfarë rezervojnë yjet 13:53 - 05.08.19gsh Me fillimin e javës, Dielli në trekëndësh me Jupiterin që ndodh më datë 07/ iu jep një mundësi më t
DURRËS/ Shoferi i dehur la derën hapur, rrëzohet nga autobusi fatorinoja 50-vjeçare Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia, i cili drejtonte autobusin e unazës në Durrës. Ai ka lënë hapur derën e autob
Guardiola i tregon derën: Sane mund të largohet nëse nuk është i lumtur Pep Guardiola i ka hapur derën largimit të Leroy Sane nga Manchester City, duke i thënë gjermanit se mund të ikë nëse nu
Lavatriçja është burim papastërtish dhe myku , ja si ta pastroni para se ta pësoni Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak, sidomos ku
Ingrit Gjoni na "hap derën" e shtëpsë super luksoze (VIDEO) Prej disa kohësh këngëtarja Ingrit Gjoni ka zbuluar se ka bërë një shpenzim marramendës për të blerë një shtëpi në Gjiri
"Refuzoj çfarëdo zgjerimi", Merkel pas Samitit në Poloni i mbyll derën Shqipërisë për në BE Kancelarja gjermane, Angela Merkel, tha të premten se Bashkimi Evropian synon të mbështesë partnerët në Ballkanin Perënd