999 rezultate për

deren

Bombë në derën hyrëse të burgut të Tetovës Para pak çastesh në afërsi të derës hyrëse të burgut të Tetovës është gjetur një bombë. Bomba e hedhur fatmirësisht nuk
Rama i prerë: Qeranë? Mos ia hapni fare derën pronarit! Kryeministri Edi Rama,u ka dhënë një përgjigje të prerë shqiptarëve të cilët janë me qera, në Tiranë dhe në qytetet e tj
Guardiola te Juventus, Agnelli i hap derën spanjolit Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli deklaron se e kanë marrë në konsideruar të punësojnë një ditë Pep Guardiolën, por
Thaçi: Nuk e mbylli derën për LSDM-në Nëse LSDM dëshirojnë të fillojnë bisedimet serioze me ne, duhet të kenë mesazhe të qarta se nuk planifikojnë BDI-në t’i
Vajza hapi derën dhe u hodh nga makina pasi e ngacmoi, historia që çoi pas hekurave djalin e biznesmenit Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një bi
Rama për negociatat: Brukseli bën pyetje me gjemba gjatë procesit, nuk do qajmë në derën e Europës Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se Shqipëria nuk do të qëndrojë pas derës së Europës duke qarë që ajo të hapet. Ai
Ishte me urdhër mbrojtje, si u vra sapo hapi derën Enkeleda Çapoku Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje në Paskuqan. Kunati ka qëlluar për vdekje me sende te forta, kunatën e tij. N
U la i plagosur në derën e spitalit në Spanjë, humb jetën shqiptari Një shqiptar është lënë i plagosur në derën e spitalit në Spanjë por më pas ka gjetur vdekjen. Ai është shtruar me ur
PSG i tregon "derën" Neymarit, piketon të preferuarin e Messit Paris Saint Germain është duke bërë planet sa i takon të ardhmes së disa nga yjeve që ka në gjirin e skuadrës. Sipas
"Sa hapa derën e kuzhinës, u shemb pallati", Cuka tregon si djali dhe gruaja i ikën para syve 26 nëntori ishte një ditë e zezë për gjithë Shqipërinë. Tërmeti tragjik i mori jetën 51 personave dhe plagosi mbi 90
Del videoja, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë (VIDEO) Sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka marrë pjesë në ceremoninë e marrjes së kryesisë së OSBE-së nga Shqipëria
Si njeri: Ariu hap derën dhe mbyllet në makinë (VIDEO) Në videon mësipërme shfaqet një ari i cili arrin të hapë derën dhe të futet në një makinë të parkuar në rrugë e madje mb
Në gjendje të dehur, pasagjerja 26-vjeçare tenton të hapë derën e avionit në fluturim Chloe Haiens 26 vjeçe nga Buckinghamshire i Britanisë, në gjendje të dehur është përpjekur të hapë derën e emergjencës t
Bayern i tregon "derën" trajnerit Kovac, pasuesi vjen nga Premier League Hoshilacionet e Bayern Munich nën drejtimin e trajnerit Niko Kovac, ka vënë në lëvizje drejtuesit bavarez. Klubi legj
'Zbutet' Pique: Neymari e ka derën hapur në Barcelonë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka këmbëngulur se Neymari është i mirëseardhur të kthehet te klubi katalonas
Pa wifi dhe me eregji elektrike të kufizuar, hoteli larg botës moderene (FOTO LAJM) Një hotel xhungle treetop i ndërtuar mbi stampa bambuje është përshëndetur si një mundësi ‘një herë në jetë’ për t’u shk
"I vramë e ju dogjëm shtëpitë që populli mos t'ua hapë më derën të arratisurve", mbi cilët ra hakmarrja e regjimit Raporti i Musa Dacit, shtator-tetor 1946, mbi aksionet në veri të Shqipërisë për zhdukjen e kundërshtarëve të komunizmit
Ariu i uritur hyn në oborr dhe hap derën e makinës për të gjetur ushqim (VIDEO) Një ari i uritur ka arritur të hap derën e makinës me shpresën që do të gjente ushqim. Në kërkim të ushqimit, ariu ës
Aksion blic në Elbasan/ 60 efektivë bastisin dy biznese, njëri u mbyll derën Elbasani vazhdon të jetë një ndër qytetet më problematike në Shqipëri. Mbrëmjen e sotme policia e Elbasanit ka organ
Meta fshin foton me lideren e Mianmarit: S’ke turp! Meta ka marrë një vendim pasi u 'masakrua' nga komentuesit në rrjetet sociale, të cilëve nuk u pëlqeu fakti që Meta pozo