999 rezultate për

deren

Çdo ditë surpriza në derën e shtëpisë, kush po e përkëdhel Taynën kaq shumë (FOTO LAJM) Dikur ishte Luana Vjollca ajo e cila merte buqeta dhe surpriza në derën e shtëpisë nga ndjekësit, e tani duket se "froni
ZYRTARE/ Valencia i tregon "derën" trajnerit Valencia ka shkarkuar trajnerin Albert Celades pas rezultateve negative në javët e fundit. Klubi ka konfirmuar se Vor
Torturoi gjer në vdekje dy motrat e mitura, 64 vite burg për lideren e kultit fetar Një grua, e cila e konsideronte veten si udhëheqëse shpirtërore të një kulti fetar në Kolorado të SHBA-së është dënuar m
Barcelona i tregon derën dy yjeve! Juventusi tani shpreson te transferimi “Arthur është në merkato!” Gazeta spanjolle, shumë pranë Barcelonas, “Sport”, një ditë pas fitores 4-0 të Messi & co nda
Finlanda i mbyll derën Suedisë, hap kufijtë me vendet fqinje Qeveria e Finlandës do të hapë kufijtë për vendet fqinje duke filluar nga e hëna, por k përjashtuar Suedinë. Ministrj
Roma i mbyll derën Juventusit për Zaniolon Juventus raportohet të ketë parë tashmë ofertën e parë për Nicolo Zaniolo tek refuzohet. ‘Tuttosport’ shkruan se drej
Pamjet kur i riu me shpejtësi "sketerrë" çan derën e policisë në Elbasan (FOTO LAJM) Publikohen pamjet nga momenti i manovrimit me automjet në rrugët e Elbasanit të 34-vjeçarit B.L., i cili pasi ka hyrë në
Mourinho i mbyll "derën" një transferimi të mundshëm të Coutinhos Nuk do të jetë Tottenham Hotspur destinacioni i radhës në karrierën e Philippe Coutinhos. Jose Mourinho trajneri i gj
Rrëfimi i aktorit Koço Qendro: U tmerrova, si më zunë me ''dashnoren'' në teatër Rrëfimi ndryshe i aktorit Koço Qendro/ “Ashtu ndodhi vërtet, nis të tregojë aktori Koço Qendro. Më zunë në flagrancë me
Interi i mbyll "derën" PSG-së për Icardin Vazhdojnë bisedimet mes Interit dhe Paris Saint Germain për kalimin përfundimtar të Mauro Icardit në Parc des Princes, m
''Një plumb hyri në derën e gjitones'' komshija tregon tmerrin e eliminimit të të riut Eliminimi mafioz i 25 vjeçarit ka tronditur qytetin e Vlorës. Një fqinje, pohon se i riu nuk ishte person problematik
Maxi Lopez: Ronaldinho e theu derën dhe më nxorri jashtë Ai po mundohej të integrohej, sepse ishte hera e parë që e linte Amerikën e Jugut. Maxi Lopez, fatmirësisht për të, gjet
Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves (VIDEO) Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo l
Loris Karius i zë "derën" Liverpoolit Loris Karius mbyll zyrtarisht përvojën e tij te Beshiktashi në Turqi, ku ishte huazuar nga Leverpooli që nga vitit 2018,
Gruaja gjendet e pajetë në banesën e saj Një grua është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në Elbasan. 65 vjeccarja e identifikuar si Lumturie Hyseni nuk i për
Conte i mbyll "derën" Perisic, nuk ka rikthim në San Siro Antonio Conte po refuzon që Ivan Perisic të rikthehet te Interi në fund të këtij edicioni. Trajneri italian nuk mbësh
Pamje të dhimbshme! Vogëlushja nuk i mban dot lotët pasi takon dot babain mjek (VIDEO) Mjekët dhe infermierët janë "heronjtë" e vërtetë në këto ditë të vështira për 210 shtete të botës të cilat janë prekur n
Zanetti i "mbyll derën" Icardit: Nuk kthehet te Interi Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, nuk pret që Mauro Icardi do të kthehet te "zikaltërit", por është optimist
Pas lodhjes nga pacientët, prisni edhe ju të afërmin tuaj që punon në spital si kjo familje (VIDEO) Një infermiere që punon në një spital në Britaninë e Madhe është surprizuar nga familjarët e saj sa hapi derën e shtëpis
I martuar me miliarderen kineze, modeli shqiptar sjell 200 mijë maska për mjekët në Shqipëri Modeli shqiptar nga Lezha, Roland Lekaj, i cili prej vitesh jeton në Kinë dhe është martuar me një miliardere kineze, n