999 rezultate për

deren

Situationship, çfarë duhet të dini për llojin më të ri të lidhjeve të kohëve moderen Nuk është miqësi, por as lidhje dashurie. Atëherë çfarë është “situationship” fenomeni për të cilin nuk ka fjalë në asnj
COVID-19/ Manastirliu zbulon arsyen pse BE "i ka mbyllur derën" Shqipërisë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se trendi i infektimeve në javët e fundit në vend është 65 raste p
Pas afrimeve, Tare ka gati emrat që do t'u tregoj derën Igli Tare ishte tejet aktiv dhe i suksesshëm edhe në këtë afat kalimtar. Drejtori sportiv i Lazios pas disa blerjeve të
Tonali tregon arsyen pse i mbylli derën Interit sapo u interesua Milani Ditën e sotme Sandro Tonali u prezantua tek Milani. Ish-futbollisti i Brescias tregon prapaskenat e merkatos dhe flet
Koeman i tregon derën një tjetër futbollisti të Barcelonës Ronald Koeman vazhdon të punojë në ‘pastrimin’ e ekipit tek Barcelona. Rafinha do të largohet përsëri nga Barcelona.
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
Juventusi i tregon derën 3 futbollistëve për krijuar hapësirë për transferime të reja Juventus po bëhet gati për disa largime të bujshme nga skuadra përpara se të ndërmarrë ndonjë aksion për blerje të reja
Barcelona ndryshon strategji, i tregon derën lojtarëve më të paguar Bilanci financiar i Barcelonës nuk është aspak i mirë, pasi vitet e fundit klubi ka kryer transferime vërtetë të kushtue
Pirlo i tregon derën yllin brazilian të Juventusit Andrea Pirlo bëhet gati për fillimin e punës si trajner i ri i Juventusit. Andrea Pirlo vazhdon të planifikojë ekipin
Policia aksion në një lokal në Shkodër, menaxherja i mbyll derën Policia e Shtetit pasi ka marrë informacionë se në një lokal në Shkodër po bëhet dasëm në kundërshtim me rregullat e cov
Vajza tregon si abuzoi ish-ministri shqiptar i Shëndetësisë: Më tha do të mas pulsin e zemrës Pacienten e vogël e vizitoi në Ortopedi. E pas kësaj, mjeku kirurg nga Spitali i Pejës, ia ftoi asaj nënën në zyrën e ti
Breshëri plumbash në derën e shtëpisë, zbulohet emri i zyrtarit që u kërcënua në mes të ditës Pasditen e sotme, në fshatin Gjoricë të Bulqizës një person ka qëlluar në ajër nga një automjet tip “Golf”. Të shtën
Fieraku kap “mat” gruan në derën e shtëpisë: Bënte rite satanike (FOTO LAJM) Një denoncim i pazakontë është bërë nga një qytetar nga Fieri i cili shkruan se mëngjesin e sotëm rreth orës 05:40 ka gj
Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet "mat" me modelen (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë
E RËNDË/ Gjendet i pajetë në garazhin e shpisë shqiptari në Itali Një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetw nga bashkëshortja në Romë të Italisë, në garazhin e shtëpisë së tyre. Me
PD i mbyll derën Jozefina Topallit? Biberaj: Nuk rikthehen humbësit! Në një intervistë për Ora News, anëtari i kryesisë së PD-së, Aleksandër Biberaj tha se ka një interes për t’u bashkuar m
Telefon i vjetër dhe libra, çfarë u gjet brenda banesës së tre grave Josifi Refija ishte fqinje me familjen Josifi. Dera e shtëpisë të të moshuarës është ngjitur me derën e mbyllur brenda të cilës
Rinovoi për një vit me skuadrën nga Katari por Xavi e ka derën e hapur te Barcelona Xavi ka rinovuar kontratën me skuadrën nga Katari, Al Sadd deri në vitin 2021. Por "Mundo Deportivo" bën të ditur se
"Isha punëtori i saj", modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTO LAJM) Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me Tereza Lekaj, sipërmarrësen e