999 rezultate për

deputetja

Rudina Hajdari bën gafë të pafalshme: 3 ushtarë vdiqën në Letoni Deputetat Hajdari ka bërë sot një gafë të pafalshme në Parlament , teksa ka thënë se në Letoni humbën jetën 3 ushtarakë
Deputetja e famshme e Kosovës vendos shaminë dhe fillon Ramazanin (FOTO LAJM) Dude Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë. Ajo shpesh tërheq vëmendjen e mediave me
Mbulohet me shami deputetja e famshme kosovare (FOTO LAJM) Dude Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë. Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen e mediave
Ish-deputetja e parlamentit Europian apel Ramës: Mos prishni Teatrin Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack, i ka bërë thirrje kryeministrit dhe kryebashkikut Erion Veliaj, që të
Ndodh në Shqipëri! Deputetja shkon me fustan dasme me xixa në Kuvend (FOTO LAJM) Erdiola Braha është një nga emrat e rinj në Kuvend prej listës së LSI-së. Ajo ka rënë në sy gjatë seancës plenare të
Deputetja e re e LSI frymëzohet nga Rama në veshje? (FOTO LAJM) Aurora Mara është opozitarja më e re parlamentare e cila përfaqëson qarkun e Dibrës si deputete e LSI-së. Vetëm tre
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
Deputetja tregon si po mashtrohen qytetarët që paguajnë viza nga 3000 euro Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri, në seancën e jashtëzakonshme të thirrur për largimet nga vendi që po ndodhin së fundm
Deputetja e PS rrëfim ndryshe, vlerëson Bashën: Politikan i konsoliduar Deputetja e PS-së, Almira Xhembulla ndryshe nga pjesa tjetër e maxhorancës që e ka sulmuar kreun e PD-së, kjo e fundit k
Ish-deputetja e LSI i kërkon falje live të shoqit: E "mora më qafë" Ish-deputetja e LSI, Silva Caka, e ftuar në emisionin “Rudina” tregoi historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj Neri
Grida: Populli kërkon rrëzimin e Ramës me dhunë, ne po i mbajmë (VIDEO) Ish-deputetja e PD Grida Duma shprehet se opozita po shmang përplasjen civile të qytetarëve, teksa shprehet se këta të f
Deputetja boshnjake mbështeti Kosovën, shpërthejnë komplimentet për të (FOTO LAJM) Deputetja boshnjake, Duda Balje ka përkrahur mbrëmë kombëtaren e Kosovës në futboll, pasi barazoi me Bullgarinë në ndesh
"Ju nuk dini çka është humbja", deputetja seksi u jep zemër djemve të Kosovës Deputetja e Grupit parlamentar 6+, Duda Balje, ka mbështetur futbollistët e kombëtares së Kosovës pak apra se të fillont
Edhe e afërmja e Time Kadriaj punësohet në shtet Punësimet partiake në kompaninë publike “Pastrimi” nuk kanë të ndalur. Në mesin e të punësuarve është edhe e afërmja
Gazetari i përmendi djalin, reagon ashpër deputetja e LSI-së Një koment i gazetarit Artus Zheji në emision ka bërë që të reagojë deputeten e LSI-së, Edlira Hyseni, e cila nuk pranoi
Molliqaj dhe deputetja e VV-së zihen për Hashim Thaçin Edhe deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka hedhur akuza në drejtim të presidentit të vendit, Hashim Thaçi, lidhur me mo
Deputetja e re e LSI-së shoqërohet në Parlament nga ky socialist (FOTO LAJM) Pas marrjes së mandatit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deputetja e re e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Elda Hoti
Kuvendi i Kosovës nesër me seancë të jashtëzakonshme Një seancë e jashtëzakonshme do të zhvillohet të martën në Kuvendin e Kosovës. Pikë e vetme e rendit të ditës është d
Del për herë të parë një fotografi e Adem Jasharit Një fotografi e rrallë është publikuar nga deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu, ku shihet komandant
"Si të mbrohemi nga gazi lotsjellës", ish-deputetja poston videon Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaci së fundmi ka publikuar në Facebook një video ku fton të