999 rezultate për

deputetja

Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v
Ish-deputetja pubilkon videon: Rama po mbyll kafenetë pranë Teatrit (VIDEO) Ish- deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar një video ku tregon pamjet e momentit kur forcat e policisë po boshati
Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku ar
Befason Grida Duma, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Grida Duma është një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare dhe më gjerë. Ish-deputetja e partisë demokratike
Ish- deputetja e PD flet për herë të parë lidhur me shoqërimin e saj në polici Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi ka reaguar pas shoqërimit në polici, ditën e sotme, pas tensioneve të ndodhura gjatë
Ish-deputetja paralajmëron policinë: Keni afat deri nesër (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri ka publikuar një video në Facebook, ku shihet në Vorë e dëmtuar nga
Shoqërohet në polici ish- deputetja e PD Pas stuatës së tensionuar pranë KZAZ-ve pothuajse në të gjitha qytetet kryesore të vendit, është shoqëruar në polici ish
Deputetja e PS-së: Meta shkeli betimin e tij Deputetja e Partisë Socialiste, Klotilda Bushka Ferhati deklaroi sot në seancën e Kuvendit se Presidenti Ilir Meta ka nd
Deputetja italiane kërkon ndërhyrjen e qeverisë së saj në Shqipëri: Kriza po kap majat Përmes një deklarate deputetja italiane Erica Mazzeti e “Forza Italia” ka kërkuar nga qeveria e shtetit fqinj që të reag
PS e vendosur: Zgjedhjet duhet dhe do të bëhen në 30 qershor Një ditë pas protestës së opozitës dhe vendimit të presidentit Meta për anulimin e zgjedhjeve, ka reaguar deputetja e PS
Prokuroria: Fotoja e Brovinës nuk është nga Kosova Prokuroria Speciale e Kosovës njofton se pas paraqitjes së fotografisë nga deputetja, Flora Brovina, është hapur hetimi
Deputetja seksi e Kosovës tregon makinën dhe bën sefte autostradën "Arbën Xhaferri" (FOTO LAJM) Tri ditë më parë në Han të Elezit është përuruar autostrada “Arbën Xhaferi”, punimet e së cilës kishin nisur në vitin 20
Një lajm i mirë vjen nga eurodeputetja që vajtonte terroristin Kacifa Teksa rezultatet e zgjedhjeve për Parlament Evropian tani veçse janë të ditura në shumë shtete po bëhet gjithnjë e më e
Deputetja: Komunisti Gjinushi s'mund të jetë në krye të Akademisë së Shkencave Kandidimi i Skëndër Gjinushit për në krye të Akademisë së Shkencave ka shkaktuar mjaft debate në publik. Përveç Akademik
Osmani: Publikimi i fotografisë ka për qëllim të destabilizojë vendin Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, thotë se skandali i krijuar nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina, me fotografinë e fa
Një ditë tronditëse për Kosovën Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’së, Flora Brovina, ka publikuar sot një foto ku shihet një grua duke u
U kritikua pas publikimit të fotografive, reagon Flora Brovina Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ekskluzivisht për emisionin Frontal ka treguar se e ka pasur lejen e gruas që është d
Flet deputetja kosovare që vuri shaminë për Ramazan (FOTO LAJM) Deputetja Duda Balje foli gjatë emisionit foli për përkushtimin e saj ndaj agjërimit. Duda, publikoi disa foto në rrj
Deputetja bukuroshe e Kosovës: Kam agjëruar edhe shtatzënë Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon,
Vijojnë ikjet nga LSI, kjo është deputetja e re që dorëzon formularin në KQZ Një tjetë emër i shtohet listë së formularit të dekriminalizimit në KQZ për të marrë mandatin e deputetit. Suzana To