999 rezultate për

deputetja

E zëvendësoi deputetja që s'dinte të lexonte, Basha: Turp për aleatët! Kryetari i Partisë Demokratike ka komentuar deputeten Majlinda Halilajn, deputetja e cila la nam në Kuvend gjatë fjalës
U bë "gazi i botës" me fjalimin, kjo është CV-ja që deputetja e re ka dorëzuar në Kuvend (FOTO LAJM) Majlinda Halilaj është deputetja më e re që i është shtuar Kuvendit, edhe pse ka qënë në listë që prej zgjedhjeve të vit
Eurodeputetja flet ashpër: Si mund të hapim negociatat me Shqipërinë? E keni seriozisht?! Duket se shpresat për të hapur negociatata janë venitur plotësisht. Ka qenë Eurodeputetja franceze Nathalie Loiseau,
Deputetja që bëri gafë pas gafe në Kuvend, tenton të sqarohet por na bëri sërish lëmsh Majlinda Halilaj, deputetja e cila zëvendësoi Lulzim Bashën pas djegies së mandateve nga opozita. Në fjalimin e saj të p
Rekord gafash, deputetja e re e PD lë nam në Kuvend (VIDEO) Gafat e deputetëve të rinj në Kuvendin e Shqipërisë nuk kanë të mbaruar. Janë deputetet e rinj që zunë vendin e deput
Rudina nxjerr "letrat": Kjo është deputetja që u kërcënua të firmoste kundër meje (FOTO LAJM) Deputetët e Grupit Parlamentar të opozitës në Kuvend njoftuan se tashmë në krye të tij nuk është Rudina Hajdari, por Kor
Ish-deputetja merret në pyetje nga prokuroria: Më ofruan video nga vrasja e Ivanoviç Prokuroria Speciale e Kosovës ka marrë në pyetje ish-deputeten e Kosovës Rada Trajkoviç, e cila deklaroi se i ishte ofr
Rudina Hajdari lëshon perlën e radhës: Lapraka, kryeqyteti i Tiranës! Rudina Hajdari,deputete e PD, relativisht ka një karrierë të paktë në politikë. Por falë angazhimit të saj dhe mbiem
Nesër fiket sinjali analog, reagon ashpër ish-deputetja Ditën e nesërme pritet të fiket sinjali analog për qarkun e Tiranës dhe Durrësit, gjë e cila do lë në terr qytetarët të
Rudina Hajdari flet sërish për "sulmin" në Shkodër Rudina Hajdari zhvilloi një takim me të rinjtë e shkollës "Shejnaze Juka" në Shkodër. Pikërisht për këtë shkollë depu
Deputetja malazeze ‘zbulon’ shkakun e tërmeteve në Shqipëri Deputetja malazeze Marina Jočić ka reaguar në lidhje me tërmetin e fuqishëm që tronditi të gjithë Shqipërinë.
Reagon ish deputetja Deda për të bijën që pushton rrjetin: Fotot ja bëj vet (FOTO LAJM) Vajza e Albina Dedës, ish-deputetes së PD-së, Ada është shumë e komentuar në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrje
Ish deputetja e PDK-së përballet sot me Gjykatën Speciale Ish-deputetja e PDK-së, Safete Hadërgjonaj, sot pritet të intervistohet nga Gjykata Speciale në cilësinë e dëshmitares.
Ika të kujdesem për bebin! Deputetja reagon për lajmet se donin t'i eleminonin vëllain Deputetja e LSI-së, Ambra Borova ka folur në lidhje me aksidentin e dyshimtë në të cilin është përfshirë i vëllai i saj,
Pritet të zëvendësojë Johannes Hahn si Komisionere e Zgjerimit, kjo është deputetja kroate Postin e Komisionerit për Zgjerimin në Bashkimin Europian mund ta marrë eurodeputetja kroate Dubravka Suica. Lajmi nuk ë
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Deputetja "e heshtur" ka një arsyetim epik se përse nuk i dëgjohet zëri në Kuvend(FOTO LAJM) Deputetja e Dibrës Reme Lala, në raportin e publikuar së fundmi nga Instituti i Studimeve Politike, rezultonte se ishte
Jo më Duda Balje, ja cila është deputetja e re seksi që po bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Deputetja e Kosovës, Duda Balje, është cilësuar prej kohësh si një dudandër femrat më tërheqëse në Kuvendin e Kosovës, e
Vdekja e 16-vjeçarit shqiptar, "shpërthen" deputetja: Viktimat, italianë apo të huaj meritojnë të njëjtën vëmendje Deputetja e Parlamentit italian, Michela Rostan ka bërë një reagim të ashpër për vdekjen e 16-vjeçarit shqiptar, i cili
Doli kundër Bashës, Grida Duma paralajmëron Ristanin Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një