999 rezultate për

deputetja

Ish-deputetja thirrje grave: Kujdes nga Edi Rama, u do të veshura me... Ish-deputetja Albana Vokshi, ka reaguar sot kundër Edi Ramës dhe sjelljes së tij me gratë. Në një reagim në Facebook, Vo
Deputetja shqiptare dikur luante në skeçe humoristike (VIDEO) Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu- Kodra, përveç punës së saj si
Deputetja përlotet teksa flet për 26 nëntorin në Kuvend Deputetja opozitare Eldira Hyseni nuk ka mundur të mbajë lotët teksa foli në seancën e sotme penare për të prekurit nga
Agim Kajmaku në arrati, deputetja e PS: Ne s’kemi asnjë përgjegjësi! "Ky rast nuk identifikohet me PS, është një çështje që po e ndjek Prokuroria. Nuk ka asnjë përgjegjësi sa kohë që nuk i
"Nuk jam nuse ideale", ish-deputetja shqiptare tregon marrëdhënien me vjehrrën (VIDEO) Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku f
Sterkaj përkëdhelet në faqe nga deputetja (FOTO LAJM) Deputeti i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Paulin Sterkaj është fotografuar së fundmi në oborin e Parlamentit
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Deputetja e opozitës së re nuk pyet për etikë, shkon në Kuvend me shpatull jashtë (FOTO LAJM) Anëtarët e Kuvendit, shpesh herë tërheqin vëmendje me veshjet dhe paraqitjen e jashtme gjatë seancave plenare. Këtë r
Imallari u shpall gabimisht i pajetë, kush janë protestuesit që u lënduan teksa protestonin Në një dalje për mediatm ish deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka folur rreth situatës së tensionuar në Unaz
IKMT në aksion, gati shembja e 33 objekteve Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka filluar shembjen e objekteve ndër to banesa dhe lokale në zonën e Una
Të veshur shtrenjtë dhe me klas, si u paraqitën deputetët sot në Kuvend (FOTO LAJM) Të veshur bukur si gjithmonë dhe plot klas, deputetët iu drejtuan një nga një Kuvendit. Fotografi Agim Rama ka kapur
Aksionere në kompaninë prestigjoze amerikane, zbulohet pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar pasurinë e deputetëve të rinj për vitin 2017-2018. Një ndër ta është edhe deputetja Rudin
"Kërpërata", zbulohet sa e pasur është deputetja Halilaj që la nam në Kuvend (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë fjalimi i parë në Kuvendin e Shqipërisë të deputetës Majlinda Halilaj. Halilaj
Në zi dhe pa grim, si duket Gjylameti pas humbjes së vëllait (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, një aksident tragjik i mori jetën vëllait të deputetes shqiptare Blerina Gjylameti. Vëllai i saj,
Me të zeza, pas humbjes së vëllait shfaqet për herë të parë Gjylameti (FOTO LAJM) Deputetja Blerina Gjylameti është shfaqur për herë të parë pas aksidentit tragjik ku humbi jetën vallai i saj i vetëm në
"Koporata" e Majlindës "mori dhenë", nga e vodhi fjalimin deputetja (FOTO LAJM) Deputetja Majlinda Halili, u "bë gazi i botës" me daljen e saj në seancën plenare të 18 tetorit. Deputetja nuk ka shq
La "nam" në Kuvend, deputetja bën veprimin e papritur Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
Ish-deputetja shqiptare 1 nga 100 gratë më me influencë në botë (FOTO LAJM) Revista “Woman Entrepreneurs” ka klasifikuar ish deputeten Rudina Seseri si një ndër 100 gratë më me influencë në botë.
E cilësuar si deputetja më e bukur shqiptare, Ferati: Më heqin atributet si grua (FOTO LAJM) Meral Uzeiri Ferati, e cilësuar si deputetja më e bukur në Kuvendin e Maqednisë së Veriut ka folur për peripecitë dhe pe
Më e bukura në Kuvend, kush është deputetja që punon vullnetarisht si gjinekologe Meral Uzeiri Ferati është cilësuar si deputetja më e bukur në Maqedoninë e Veriut. Ajo është prej 10 vitesh pjesë e