999 rezultate për

deputetja

Votoi pro marrëveshjes së 5 qershorit, deputetja largohet nga grupi demokrat Deputetja Fatjona Dhimitri është larguar nga grupi parlamentar demokrat. Deputetja ka deklaruar votën e saj pro marrëves
Deputetja i hakërrehet Murrizit: Nuk jam pjesë e pazareve, ti s'më bën dot pis! "Unë nuk kam qënë pjese e asnje pazari politik në kafenetë e parlamentit për të votuar apo rrëzuar ligje në kundërshtim
Dështon opozita në Kuvend, deputetja konfirmon mbështetjen për marrëveshjen e 5 qershorit Deputetja e opozitës, Suzana Topi, ka konfirmuar qëndrimin e saj “pro” marrëveshjes së 5 qershorit duke u bërë kështu ka
Deputetja ia thotë në fytyrë Ramës: Ti ushtron bullizëm Deputetja e opozitës, Fatjona Dhimitri ka akuzuar Ramën se “po tenton me cdo kusht te ngrije fjalen e lire te zerave opo
Ishte vetëm 16 vjeç, Rudina Hajdari rrëfen reagimin e të ëmës kur pa bashkëshortin e saj Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar
Deputetja Ermina Lekaj afër mandatit të tretë në Parlamentin e Kroacisë: Gjithë shqiptarët të bëhemi bashkë më 5 korrik (VIDEO) Në Kroaci ka rreth 19 mijë votues shqiptarë, të cilët më 5 korrik do të kenë mundësi të marin pjesë në zgjedhjet e atjes
Thotë se sheh ëndrra në anglisht, Hajdari justifikon "gafat" e bëra në Parlament Deputetja e opozitës Rudina Hajdari ishte e ftuar sot në "E diell" , ku ndër të tjera foli dhe për kritikat që ka marrë
Deputetja boshnjake mbron UÇK-në: Do të jemi në rrugën e çlirimtarëve Deputetja boshnjake në Kuvendin e Kosovës, Duda Balje, ka mbrojtur luftën e shenjtë të ushtrisë çlirimtarë të Kosovës.
Ish-deputetja reagon për përdhunimin e 15-vjeçares: Për çfarë dreqin duhet një ministre që hesht për çdo gjë? Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi me rastin e 1 qershorit, festës së fëmijëve ka shprehur solidarizim m
Ish-deputetja e PD: Rama gënjen, në Shqipëri ka më shumë të vdekur nga koronavirusi Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi deklaroi se shifrat reale të víktimave nga koronavirusi janë më të larta. Sipas sa
Dha dorëheqjen pasi mori pjesë në protestë, ish-deputetja mbron të bijën Mbrëmjen e sotme u bë publike dorëheqja e Anna Shkreli pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ish-deputetja e Partisë Soci
Ish-eurodeputetja: Po silleni si në të kaluarën kriminale, turp për Veliajn dhe shefin e tij Ish eurodeputetja Doris Pack ka qenë e ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përme
Përlasja për shembjen e Teatrit, shoqërohet në polici ish-deputetja Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka është shoqëruar sot në polici, pas përplasjes për shembjen
Deputetja italiane: Bill Gates ka plan të ulë popullsinë me 15%, sterilizoi miliona gra dhe paralizoi 500 mijë fëmijë Deputetja italiane, Sara Cunial ka mbajtur një fjalim trònditës në lidhje me ndërhyrjen e miliarderit Bill Gates në çësh
Deputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian pjesë e listës së 30 grave më frymëzuese Arba Kokalari është zgjedhur në listën e një prej 30 grave drejtuese më frymëzuese në Suedi sipas renditjes së Sweden’s
''Pulë e keqe'', deputetja ofendon publikisht Vjosa Osmanin Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu e ka quajtur “pulë të keqe”, kryeparlamentaren Vjosa Osmani, pasi ajo ka dalë kundër
E cilësuar si deputetja më e bukur, Duda Balje mbulohet për Ramazan (FOTO LAJM) Deputetja e Kosovës, Duda Balje, është cilësuar prej kohësh si një politikanet femra më tërheqëse në Kuvendin e Kosovës,
Shqiptarët në izolim, Rudina Hajdari thyen rregullat e shkon në plazh? (FOTO LAJM) Rudina Hajdari ka shkelur masat kundër COVID-19. Vetë deputetja demokrate Hajdari ka postuar në rrjetin social, Insta
Deputetja e PDK-së kërcënohet me vdekje Deputetja e Partisë Demokratike në Kosovë, Eliza Hoxha, është kërcënuar me jetë. Një qytetar ka shkruar në profilin e t
"Nuk më bën zemra të them lamtumirë", ish deputetja e LSI humb të ëmën (FOTO LAJM) Sot për Nora Malaj është ditë zie. Ish deputetja e Lsi ka humbur të ëmën pasi qëndroi e intubuar në spitali pas godit