999 rezultate për

deputetja

Ish-deputetja serbe: Çdokush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën Çdokush nga Kosova, serb apo shqiptar, duhet të jetë krenar me suksesin e Dua Lipës. Kështu është shprehur ish-deputetja
Sulmoi Metën, ish-deputetja i përgjigjet Ramës: Nuk je komandant as në kotecin tënd! "Nuk ushqehen shqiptarët me pallavrat e tua. Jep llogari për 75 milion eurot që ke çuar tek inceneratorët fantazëm dhe p
Humbi përpara një viti vëllain në aksident, deputetja socialiste prek me fjalët e ndjera "Thonë që mësohesh me mungesën, që dhimbja tjetërsohet, shndërrohet, por është kaq e vështirë..." Deputetja Socialist
Gjendet e pajetë në banesë ish-deputetja italiane Gjendet e pajetë në banesë Jole Santelli, 51-vjeçe, presidentja e parë e Rajonit të Kalabrisë. Para se të bëhej presiden
Deputetja e Tepelenës i "vjedh" Ramës maskën me trëndafil Pas vendimit të qeverisë për përdorimin e maskës edhe në ambiente të hapura, mund të themi se ka lindur dhe "konkurenca"
Projektligji për pandeminë, deputetja e AAK-së kritika Qeverisë Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka kritikuar Qeverinë për mosprezencën në seanca të Kuvendit, raporton Gazeta Express.
Bllokoi foltoren, Hajdari: U mundova me të gjitha mënyrat Kuvendi ka miratuar me 97 vota ndryshimin në Kodin Zgjedhor. Deputetja Rudina Hajdari e ka kundërshtuar këtë draft du
Deputetja e opozitës: Kush janë dy socialistët e vjetër që do jenë viktimat e radhës së kryeministrit Deputetja e opozitës Fatjona Dhimitri ka thënë se kryeministri preu në besë opozitën, por jo vetëm. Ajo deklaroi se vikt
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p
Deputetja replikon më Vjosa Osmanin në Kuvend: Nuk është vetëm LVV Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu në seancën e sotme plenare ka replikuar me kryeparlamentaren Vjosa Osmani. “Mollë” s
Ministrja e re e Arsimit, kush është deputetja Evis Kushi? Deputetja Evis Kushi do të marrë postin e ministres së Arsimit në vend. Kujtojmë që ajo është zgjedhur deputete e Par
Ish-deputetja nxjerr pamjet: Grumbullime masive në shkolla, realiteti ndryshe nga propaganda e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka bërë publike disa pamje nga dita e parë e shkollës, ku tregon se nuk po zbatohen
Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë. Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjy
"Rama gënjen", deputetja nxjerr videon me premtimet e kryeministrit (VIDEO) Demokratja Jorida Tabaku ka postuar një video në Facebook ku thotë se kryeministri Edi Rama nuk e mbajti premtimin për n
Lajm i hidhur! Deputetja socialiste humb njeriun e shtrenjtë: Vëllai im i madh! Ka ndërruar jetë kunati i deputetes socialiste, Vilma Bello. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja përmes një post
Ish-deputetja humb nënën nga COVID-19, jep lajmin e hidhur me fjalët prekëse Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka vdèkur e ëma. Ajo përmes
Deputetja shqiptare dhe dy fëmijët e saj rezultojnë të infektuar me COVID-19 Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Donika Kadaj dhe dy fëmijët e saj janë infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të di
Deputetja e famshme e "kërpëratës"godet sërish e gazetari vë duart në kokë nga përgjigja (VIDEO) Ditën e sotme në orën 10:00 u zhvillua mbledhja e rradhës parlamentare ku u miratuan ndryshimet Kushtetuese. Dhe pse
Drejtoresha e famshme e Ramës i doli kundër, deputetja socialiste: Grerëz! "Jam për lista 100% të hapura. Jo për këto metodat e hedhura rishtazi nga Rilindja. Listat e hapura do të sillnin disa a
"Më është ndalur oksigjeni", deputetja shqiptare rrëfen luftën me COVID-19 Këngëtarja e njohur dhe deputetja e PDK Eliza Hoxha e prekur nga koronavirusi përmes një postimi në “Facebook”, ka rrëfy