999 rezultate për

deputetja

LSI drejt "shkërmoqjes"? Ish-deputetja i bashkohet PS-së Ish-deputetja e LSI në Tepelenë, Ediola Braha ka vendosur t’i bashkohet PS-së. Lajmin e ka bërë me dije ministri i Br
Ish-deputetja e PD në Zall-Bastar: Banorët rrezikojnë jetën për një urë! Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku u ndal sot në Zall-Bastar ku u takua me disa banorë. Tabaku deklaroi se reshjet e shiut
10 banorë të Shupenzës në spital, ish-deputetja bën akuzën e rëndë: I helmuan Ditën e sotme 10 banorë u paraqitën në qendrën shëndetësore Shupenzë në Bulqizë me diarre dhe të vjella. Dyshimet e para
Zgjedhjet në prag, deputetja e PDK-së tregon a kanë komunikuar me Kadri Veselin Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka thënë se PDK-ja është shumë e përgatitur për këto zgjedhje në të cilat synon
E përfolur për format perfekte, deputetja shqiptare zbulon nëse i ka të pasmet plastike (FOTO LAJM) Mbrëmjen e te shtunes në emisionin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën një nga të ftuarat ishte ed
Emërimi i Bledi Çuçit ministër, deputetja Mimi Kodheli zbulon përse votoi kundër Ditën e sotme Kuvendi votoi emërimet e dy ministrave të rinj, Bledi Çuçi në krye të Ministrisë së Brendshme dhe Milva Ek
Habit ish-zv/ministrja: S*ksin e kam shijuar në martesë, kam bërë namin Ish-deputetja e LSI rrëfeu detaje intime për jetën personale, që nga momenti kur i erdhi cikli menstrual dhe seksi në sh
Ndahet nga jeta poeti i njohur, deputetja: Nuk munda të përkëdhel thinjat e bukura Poeti dhe gazetari i njohur, Apostol Duka ka ndërruar jetë. Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga mbesa e tij, deputetj
"Vetëm mos ardhsha në shtëpi", çfarë bëri ish-deputetja kur pa të bijën në portale (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë të jesh person publik, e për më tepër pjesë e familjes së një politikane. Këtë e vërtetoi së fundmi mo
E mbajti të fshehtë! Infektohet me COVID-19 deputetja më e re në Kuvend (FOTO LAJM) Deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, Reme Lala është infektuar me COVID-19. Deputetja që garoi me siglën e PDI
E njihni të gjithë! Deputetja e Kosovës zbulon se cila është politikania shqiptare që pëlqen më shumë Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës, D
Ditë zie për deputeten socialiste, humb babain: Do më mungosh! Një tjetër lajm i zi vjen nga PS, ku mësohet se ka ndërruar jetë babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea. Lajmin p
Përfaqëson një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri, deputetja "shkëlqen" me çantë 2000 euro Një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri është zona e Matit, e harruar nga politikanët e saj dhe investimet e qeverisë.
Deputetja në Maqedoni infektohet me COVID-19 Deputetja dhe ish-zëvendësministrja plotësuese në e MPB-së në Qeverinë teknike në Maqedoninë e Veriut, Sllavjanka Petrov
Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19 Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavir
Ish-deputetja i përvishet ashpër Myslim Murrizit: Shushunjë, u shite për 5 lekë tek Rama! Pas akuzës së deputetit të opozitës Myslim Murrizi, për përfshirjen e të atit të ish-deputetes Kejdi Mehmetaj në çështje
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM) Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emri
Habit ish-deputetja serbe: Shqiptar apo serb, duhet të krenohemi me Dua Lipën! Ish-deputetja serbe, Rada Trajkoviç ka shprehyr publikisht vlerësimin e saj për këngëtaren shqiptare me famë botërore, D