999 rezultate për

deputetit

Ish-deputeti i VV-së përqafohet me Memli Krasniqin Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ati
Lëviz me makinat më të shtrenjta, jeta luksoze e djalit të deputetit të ndjerë Hajdari Djali i deputetit të ndjerë Azem Hajdarit, Azem Hajdari Junior është vetëm 19-vjeç por ka arritur që tani që të depërto
Gruaja e deputetit shqiptar humb fëmijën në muajin e tretë Dy persona para dhjetë ditëve kanë dashur që ta rrëmbejnë deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Ze
Vëllai i deputetit të vrarë: Bukosh fol, pse nuk po flet Ish kryeministri i Kosovës në ekzil, Bujar Bukoshi, ka thënë se i ka dëgjuar deklaratat e fundit të Xhavit Halitit, por
Rrëfehet djali i ish-deputetit, të cilit i vodhën 100 mijë euro në shtëpi Ndërkohë sa zhvillohej finalja e Ligës së Kampionëve, të shtunën mbrëmë, disa hajna hynë në shtëpinë e ish-deputetit biz
Doli për të parë finalen e Championsit, ish-deputetit shqiptar i grabisin 100 mijë euro Në Prizren ka ndodhur një vjedhje prej 100 mijë eurosh në një banesë të një ish-deputeti. Më vonë është bërë me dije
Është e ish-deputetit shtëpia që u vodhën 100 mijë euro Mbi 100 mijë euro i janë vjedhur para dy netëve ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës dhe të asamblistit të LDK-së në Pri
Kush ishte miku i deputetit socialist që humbi jetën (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Socialiste është tronditur nga vdekja e djalit të mikut të tij në një aksident rrugor. Madje ai e ngu
10 fakte pse Basha s’do zgjedhje të parakohshme! nga Kreshnik Spahiu Prej 28 vitesh PD do hyj në historinë botërore si e vetmja parti që nuk ka bërë asnjë protestë pa
Tom Doshit i ndalohet hyrja në SHBA, por Mark Zuckenberg mendon krejt ndryshe për të Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi disa javë më parë se kishte ndaluar hyrjen në territorin amerikan të deputetit T
Vajza e deputetit shqiptar zgjidhet mbretëresha e Maturës 2018 Vajza e deputetit kosovar, Lutfi Haziri është shpallur mbretëresha e maturës 2018. Mamaja e saj ka postuar disa foto
Ky është amaneti i ish-deputetit për vdekjen Përfaqësuesi i komunitetit rom, në Kuvendin e Kosovës, Kujtim Paçaku i cili ka ndërruar jetë, njihej edhe si poeti që sh
Veseli jep lajmin për vdekjen e ish-deputetit (FOTO LAJM) Ish-deputeti i kuvendit të Kosovës, Kujtim Paçaku ka ndërruar jetë. Lajmin e dha kryepatrlamentari Kadri Veseli gjate s
Serbia hakmerret ndaj deputetit serb që votoi demarkacionin Deputeti i Listës Serbe Adem Hoxha, është shkarkuar nga posti i kryetarit të komunës së përkohshme të Gorës në Kosovë.
Krimet e Rënda regjistrojnë procedimin penal ndaj deputetit të PS Prokuroria e Krimeve të Rënda ka regjistruar një procedim penal ndaj deputetit të Partisë Socialiste, Alket Hyseni, pas
Kur do t'a kërkojë Prokuroria arrestimin e Saimir Tahirit Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, la zyrtarisht mandatin e deputetit të Kuvendit të Shqipërisë. Prokuroria e K
Iku Tahiri, ky është deputeti i PS që futet në Kuvend Me lënien e mandatit të deputetit të Saimir Tahirit, tashmë kurioziteti është se kush do të jetë deputeti më i ri social
Saimir Tahiri dorëzon mandatin e deputetit LIVE Saimir Tahiri ka dorëzuar mandatin e deputetit përmes një konference për shtyp në selinë e Kuvendit. "Unë kam duruar
Bernabiç: Për të mirën e serbëve do ta nënshkruaja që Kosova të bëhet pjesë e OKB Kryeministrja serbe ka bërë një deklaratë të veçantë, ku është shprehur se nuk do të frikësohet që të nënshkruajë gjithç
Sot vazhdon seanca, si u tentua vrasja e Selës Në Gjykatën Penale sot vazhdon gjykimi i të akuzuarve për tentim vrasje të deputetit Ziadin Sela, që ka ndodhur më 27 pr