999 rezultate për

deputetit

U la në burg, Xhisiela mbështet Rexhepin: Do t'ja dalë, po i bien më qafë kot (FOTO LAJM) Një tjetër reagim i Xhisiela Malokut ka sjellë më tutje konfuzion, vajza e cila sipas dokumentave të ekspertizës mjeko-
"Xhisela", gjykata jep vendimin për djalin e deputetit Rrahman Rraja Gjykata e Krujës jep masën “arrest me burg” për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit të PS Rahman Rraja. Seanca u mbajt
E rëndë, Xhisiela Maloku u tentua të ekzekutohej me makinë katër ditë më parë Xhisiela Maloku u përdhunua dhe u dhunua nga djali i deputetit socialist, por mesa duket drama e saj nuk ka ndërmend që
U lanë vetëm në një dhomë, çfarë i tha djali i deputetit Xhiselës Djali i deputetit, Rrahmna Rraja, Rexhep Rraja i arrëstuar për përndjekje ndaj ish-të dashurës së tij, Xhisela Malokut ë
"Dua të vuash, nuk do të të vras direkt!", çfarë i thoshtë Rexhepi-Xhisielës gjatë torturës Zbardhet pretenca e Prokurorisë së Krujës ndaj Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u arre
Çudit djali i deputetit të Ramës: Nuk e di kush e ka djegur dhe rrahur Xhisielën Pasi shpërtheu skandali me intervistën e nënkomisarit Emiljano Nuhu, Rexhep Rraja u mor në pyetje më datë 29 shtator nga
Të fortët e Niklës-Nuhut: Ligjin e bëjmë ne këtu, shkrijmë komplet komisariatin Detaje të reja janë zbardhur nga sigurimi i procesverbalit të kallëzimit që oficer Nuhu ka bërë në komisariatin nr.6 në
A do të guxojë Rama? Grupi i PS mblidhet për torturat e djalit të deputetit socialist Ditën e sotme mësohet se është mbeldhur grupi parlamentar i PS-së, nën drejtimin e kryeministrit, Edi Rama. Kjo mbl
Përplasja për dosjen "Rraja", PD: Arrestimi nuk mjafton; PS: Luftë e pisët politike Arrestimi i Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, përplasi me deklarata Partinë Demokratike dhe at
I fiku cigaren në trup, ky është djali "gangster" i deputetit që u arrestua sot Djali i deputetit Rrahman Rraja, është arrestuar ditën e sotme nga policia e Krujës pas akuzave të dashurës së tij për d
Kush është gjyqtarja që firmosi arrestimin e djalit të deputetit Policia e Krujës ekzekutoi sot vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Krujë, për të arrestuar shtetasin Rexhep Rraja, d
As dhunë e as përdhunim, zbulohet "flluska" e arrestimit të djalit të deputetit Pavarësisht se arrestimi i djalit të deputetit të PS në Lezhë shkaktoi shumë zhurmë, duket se burgosja e tij nuk është a
Dhuna barbare mbi Xhisielën, sa vite burg rrezikon djali i deputetit të PS-së Ditën e sotme u vu në pranga djali i deputetit socialist Rexhep Rraja. Ai u arrestua pasi akuzophet nga e dashura e
Arrestimi i djalit të deputetit, reagon Taulant Balla Menjëherë pas arrestimit të djalit të deputetit në Lezhë, ka reaguar edhe kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla
Pasi e quajti policin "horr", Rama reagon për arrestimin e djalit të deputetit të tij Pavarësisht se dje kryeministri Edi Rama sulmoi policin Nuhu i cili zbuloi skandalin e Xhisielës, sot Rama lavdëron punë
Zbardhen detajet: Si ra në pranga djali i deputetit pas dhunës barbare Pas shumë akuzave publike, policia e Krujës ka vënë në pranga djalin e deputetit të PS, Rraja. Duket se ballafaqimi
Lau në gjak Xhisielën, zbulohen dy akuzat që çuan në pranga djalin e deputetit Ditën e sotme është vënë në pranga djali i deputetit Rraja në Lezhë. Ai u vu në pranga pasi u akuzua nga e dashura e tij
Dhunoi brutalisht Xhisielën, arrestohet djali i deputetit Pas dëshmisë së Xhisiela Malokut në Prokurori është arrestuar djali i deputetit socialist të Lezhës, Rrexhep Rraja.
Nuhu tregon si e kërcënuan: Vëllai i deputetit Rraja ishte shumë agresiv Në një lidhje të drejtëpërdrejtë me News24, ish-nënkomisari Nuhu ka treguar edhe njëherë ngjarjen dhe mënyrën si e kanë
Tortura çnjerëzore: Cigare në trup, si e lau në gjak djali i deputetit Xhisielën Kanë dalë zyrtarisht ekspertiza mjeko-ligjore për rastin e vajzës Xhisiela Maloku e cila denoncoi djalin e deputetit të