999 rezultate për

deputetit

AAK reagon ndaj deputetit që e quajti Mustafën "xhenaze" Partia e cila udhëhiqet nga Ramush Haradinaj i ka kërkuar falje Lidhjes Demokratike të Kosovës, për deklaratat që depute
Deklarata bombë: Do të isha krenar po ta vrisja Ahmet Krasniqin Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri, i ka reaguar ashpër Ibrahim Kelmendit në lidhje me një deklar
"Oficeri i Policisë denoncon: Dhëndri i deputetit socialist është vrasës me pagesë" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim ku sipas tij thuhet se shtetasi Dritan Karaj është vrasës m
A do ta mbajnë "fjalën e burrit" dhe të japin dorëheqje Tahiri dhe Kuçi? Blerim Kuçi e Labinot Tahiri po vazhdojnë ta mbajnë postin e deputetit të Kuvendit të Kosovës, edhe pse kishin paralajmë
Spaho akuzon publikisht Ramën: Mashtrove djalin e deputetit tonë Kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho i është drejtuar Ramës pas vendimit të tij për të shpërblyer me 12 pag
PD keqardhje për Xhiselën, e quan përdhunues djalin e deputetit socialist Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të Rexhep Rrajës, djali i deputetit socialist Rrahmah Rraja, që akuz
Ditë zie për familjen e deputetit Anton Quni Baba i i deputetit të LDK’së, Anton Qunit, do të varroset sot në Fshaj të Gjakovës. Lajmin për vdekjen e babait e ka
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM) Djali i deputetit socialist Bashkim Fino, Redi Fino është martuar me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish-drejtor i Agjencisë
Prokuroria merr vendimin për Rexhep Rrajën Ditën e sotme Prokuroria ka marrë vendimin për të dhënë pretencën në gjykatë për për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit t
E lidhur me djalin e deputetit, babai i Olta Bokës ka një këshillë Këngëtarja e njohur dhe e talentuar Olta Boka gjithmonë është përpjekur që të mbetet e rezervuar përsa i përket jetës
Bëri gafën e madhe, kërkohet dorëheqja e deputetit socialist Deputeti socialist Alket Hyseni në një status të gjatë në rrjetin social Facebook, ka sulmuar ish-kryeministrin Berisha
Gruevskit i hiqet mandati në 6 nëntor, pastaj e ka rrugën e lirë për burg Kryetari i Komsionit për mandate, Pavle Bogoevski, e ka caktuar me 6 nëntor seancën në të cilën do të shqyrtohet propozi
Gruevskit i fluturon mandati i deputetit Kryetari i Komisionit Pavle Bogoevski për MIA-n konfirmoi se kërkesa për marrjen e mandatit të deputetit ndaj Gruevski
Del skandali nga takimi i deputetit të Merkelit me Hashim Thaçin Deputeti i Parlamentit të Gjermanisë, Peter Beyer, ka folur për takimin që ka pasur sot në mëngjes me presidentin e Koso
“Të shtëna me armë në Peqin, policia do lirojë miqtë e deputetit” Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon nj
Rraja kërkon lirinë, çfarë do vendosë sot Apeli për fatin e djalit të deputetit Djali i deputetit të PS Rrahman Rraja, Rexhep Rraja, pak kohë më parë kërkojë lirinë nga burgu me pretekstin se ish e da
Rama mbron Rrahman Rrajën: Ka gruan me kancer, djali i tij hajvan Kryeministri Edi Rama i ftuar në News 24, ka reaguar edhe për cështjen Xhisiela. Ai i ka dalë në mbrojtje deputetit
Tregti kokaine me shqiptarët, djali i deputetit përfundon në pranga Një grup shqiptaro-grek është shkatqrruar në Greqi. Grupi i rrezikshëm merrej me trafikun e drogës dhe vepronte në Pe
Rama sulmon ashpër oficerin Nuhu që denoncoi djalin e deputetit të PS-së Gjatë një takimi me krerët e Policisë së Shtetit, kryeministri Edi Rama, ka folur ndwr tw tjera edhe pwr rastin e Xhisie
Nuk bëhet kuorumi, Veseli sfidon deputetin e NISMA-s Kuvendi nuk e ka vazhduar seancën në orën e paraparë për shkak të mungesës së kuorumit, ndërsa Kadri Veseli i ka thënë d