999 rezultate për

deputetit

Dalin dy “tradhtarët” e radhës në opozitë, kërkojnë mandatin e deputetit Kandidati i listës së Partisë Demokratike në Qarkun e Korçës, Andi Permeti është paraqitur sot në KQZ për të dorëzuar fo
Terrorizoi lagjen në Tiranë me pistoletë, i arrestuari është vëllai i ish-deputetit socialist Policia e Tiranës arrestoi sot një 48 vjeçar, i cili u raportua nga qytetarët që po qëllonte me armë nga një makinë gjat
Deputetit të Kosovës vazhdon t'i rritet mjekra, nuk guxon ta presë (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri vazhdon ta mbajë premtimin për rritjen e mjekrës dhe flokët deri në libera
E akuzojnë për të infiltruar, plas grushti në protestën e opozitës (VIDEO) Një situatë kaotike është krijuar brenda protestuesve, të cilët kanë sulmuar me grushta një person duke e akuzuar si per
Kërkojnë rrogat, por çfarë parashikon ligji për ish-deputetët e opozitës Dogjën mandatet parlamentare, por jo benefitet që gëzonin nga ligji për statusin e deputetit. 11 ish-deputetë të opoz
Nga Berisha te Grida Duma, kush janë ish-deputetët që kanë kërkuar rrogë edhe pa mandat Dogjën mandatet, por kjo nuk do të thotë se heqin dorë nga benefitet që gëzojnë prej statusit të deputetit. 11 depute
Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit (FOTO LAJM) Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.
Bllofi i deputetit të Kosovës, shkon në Danimarkë për të ndjekur ndeshjen në stadium Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka deklaruar se kishte shkuar në Konpe
Ralfi dje dhe sot! Dikur bënte be se do digjte mandatin, sot u betua (VIDEO) Ralf Gjoni, mori sot mandatin e deputetit, gjë e cila u shoqërua me mjaft ironi në rrjetet sociale për vetë qendrimet e
Ti ke një fëmijë kopil! Plas në studio mes Ngjelës dhe deputetit të LSI Ka qenë i ashpër debati mes avokat Ngjelës dhe deputetit të LSI-së, Përparim Spahiu në emisionin e sotëm të Eni Vasilit.
Ky është momenti kur i hidhet bojë deputetit të ardhshëm, Ralf Gjoni (VIDEO) Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ralf Gjoni, i cili pritej të bënte pak çaste më vonë betimin s
Ymeri fajëson Vuçiçin për rrahjen e deputetit të Kosovës Deputeti i partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, ka reaguar pas sulmit që i është bërë sot deputetit të Kuvendit të Koso
Kush janë dy kandidatët që marrin mandatin e deputetit sot? KQZ do të japë sot mandatin edhe dy deputetëve të LSI-së. Ish këshilltari në bashkinë e Fierit, Nimet Musai do të zëven
Pranoi mandatin, deputeti "tradhtar" i PD-së kërcënohet me jetë Ligoraq Karamelo, numri dy i PBDNJ-së pranoi mandatin e deputetit të opozitës në Korçë, por kjo i ka kushtuar. Ai ka
E lidhur me djalin e deputetit, Olta Boka tregon a do të bëjë dasmë Prej disa vitesh Olta Boka është në një lidhje me Iv Rrokajn, djalin e deputetit Shezai Rrokaj. E pyetur për këtë ka
Ky është polici që dhunoi djalin e ish-deputetit demokrat (VIDEO) Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa me anë të një statusi në Facebook ka publikuar pamjet e konfliktit mes polici
Dalin pamjet e reja të përplasjes së policisë me djalin e deputetit (VIDEO) Pamje të reja janë publikuar nga arrestimi i djalit të deputetit Luan Baçi. Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhup
EMRI/ Tjetër rrjedhje nga LSI, kandidati i Fierit kërkon mandatin Djegia në bllok e mandateve të deputetit ka sjellë edhe konfuzion në KQZ se kush kandidat që vijon në listë duhet thirru
Ky është LSI-sti që nuk pyet Monikën dhe do të hyjë në Kuvend Një tjetër kandidat i LSI nuk i është bindur urdhrit të Monika Kryemadhit për të djegur mandatet e deputetit. Ish-kës
EMRAT/ KQZ jep sot 6 mandatet, tre kandidatë të PD dhe tre të LSI Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do t'u japë sot mandatin e deputetit edhe gjashtë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së