999 rezultate për

deputetit

Përgjimi 5/ Edhe Rama do "habitet" Avdylaj me vëllain e deputetit PS Në një tjetër video, gazeta gjermane "Bild" ka publikuar përgjimin mes vëllait të Ilir Ndraxhit, deputeti i partisë soci
"Ti me ato duart e zeza": I gjithë sherri mes Lleshajt dhe deputetit të PD në spital Pas protestës së djeshme të opozitës, ministri Lleshaj shkoi te spitali i Traumës për të parë gjendjen e policëve të lën
Incident mes Sandër Lleshaj dhe ish deputetit të PD-së në spitalin e traumës Njëfarë tensioni është krijuar këtë mbrëmje të vonë dhe në spitalin e traumës në Tiranë, atje ku janë shtruar punonjës p
Gruevski heq dorë nga mandati i deputetit Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dh
Tjetër ''rrjedhje'' nga LSI, kandidati i Tiranës kërkon mandatin e deputetit Një tjetër kandidat nga listat e LSI ka kërkuar të marrë mandatin e deputetit në KQZ. Ramazan Gjuzit nga lista e Tira
Lajm i hidhur, miku i shqiptarëve nuk fiton sërish postin e eurodeputetit Pak orë pas mbylljes së votimeve për anëtarët e Parlamentit Evropian, duket se raportuesi për Shqipërinë Knut Fleckenste
Çështje orësh, pritet heqja e mandatit të Gruevskit Komisioni kuvendor për Çështje të Rregullores dhe të Mandatit dhe Imunitetit të enjten duhet të debatojë për marrjen e m
Vetëm pak ditë pasi mori mandatin e deputetit rrezikon ta humbasë, arsyeja? Pasi u betua këtë javë në Parlament, kryetari i partisë së pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenisheri është një ndër
Plas skandali i turpshëm, vëllai i deputetit shantazhon biznesmenin Biznesmeni Hajdar Podrimaj ka paraqitur prova të cilat, sipas tij, dëshmojnë se vëllai i deputetit të PDK-së, Hajdar Beq
Zbardhet shkaku, pse u arrestua burri i Besa Shahinit Policia e Kosovës dhënë detaje të tjera pas arrestimit të deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj. Përmes një njoftimit
Grabitësit vjedhin miliona në shtëpinë e të afërmit të deputetit shqiptar Disa grabitës kanë vjedhur shtëpinë e njëri prej të afërmve të deputetit socialist, Bashkim Fino. Mësohet se ngjarja ka
Thirrja e deputetit të PD-së: Tërhiqeni zvarrë Edi Ramën dhe hidheni në kosh të plehrave Ditën e sotme opozita joparlamentare ka dalë sërish në protestë përpara Drejtorisë së Policisë. I pranishëm në këtë prot
Basha reagon për arrestimin e ish-deputetit Klevis Balliu Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të ish-deputetit Klevis Balliu. Basha tha se “
Djali i deputetit Xhindi rrëfen për herë të parë minutat e fundit me babain e tij 10 vite nga vrasja e deputetit të PS, Fatmir Xhindi, djali i tij Anduel Xhindi, tashmë deputet në Kuvendin e Shqipërisë,
Demokrati djeg letrën para kamerave, mësoni arsyen Ibrahim Sako, kandidat i Partisë Demokratike, ka demonstruar përmes një gjesti të pazakontë tërheqja nga mandati i deput
Kjo video zbulon edhe një gënjeshtër të Hashim Thaçit (VIDEO) Hashim Thaçi dhe deputeti Hajdar Beqaj e kanë akuzuar Anton Qunin se s’ka qenë kurrë në luftë dhe në fronte. Por, një vi
Beqa nga kolltuku i deputetit dyshon në luftën e Qunit por i del fotografia (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hajdar Beqa, pas debatit që ka pasur gjatë ditës me deputetin e Lidhjes Demok
Tjetër "tradhtar" nga radhët e PD, ky është kandidati që kërkon mandatin e deputetit Një tjetër kandidat i Partisë Demokratike ka “tradhtuar” vendimin politik të opozitës. Behet fjalë për kandidatin me
EMRAT/ KQZ jep zyrtarisht 4 mandate e deputetëve për kandidatët opozitar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e sotme ka dhënë zyrtarisht mandatin e deputetit katër kandidatëve të listave PD dh
E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM) Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare. Ajo tha se i ka dhënë fu