999 rezultate për

depp

Rrënjët mbretërore të Johnny Depp Aktori i njohur amerikan, Johnny Depp, i cili luan kapitenin Jack Sparrow në filmat “Piratët e Karaibeve”, është kushëri
Fëmijët e Johnny Depp nuk e kuptojnë punën e tij Johnny Depp është lodhur duke u shpjeguar fëmijëve të tij mënyrën se si ai e fiton jetesën. Aktori -- i cili ka dy fë
Johnny Depp, i pavendosur për "Piratët e Karaibeve 5" Johnny Depp nuk është i sigurtë nëse dëshiron të bëjë edhe një film tjetër të "Pirates Of The Caribbean". Depp është
Johnny Depp flet për "Piratët e Karaibeve" Nëse filmi i dytë dhe i tretë i "Pirates of the Caribbean" ju kanë bërë konfuz, nuk jeni të vetmit. Johnny Depp pranon n
Vajza e Johnny Depp fanse e Justin Bieber Johnny Depp-it nuk i pëlqen fakti se e bija është e obsesionuar ndaj Justin Bieber. Yllit të Hollivud-it i është dash
Depp: Isha djalosh i çmendur Johnny Depp është ndjerë i çmendur kur ishte i ri, përderisa kujton veprat e tij që nga mosha pesë vjeçare. Ylli i “Pira
Admirimi i Deep per Jolie Johnny Depp ka shprehur admirimin e tij për Angelina Jolie. "Jolie është një njeri që i bën ballë çdo lloj situate, gjit
Depp: Nuk dua qe femijet e mi te ndjekin rrugen time Frika me e madhe e Johnny Depp? Femijet e tij te behen aktore... Ylli i kinemase nderkombetare, baba i Lily-Rose, 10 vje