999 rezultate për

deportivo

Goleadë në "De Riazor", Deportivo - Barcelona 4:5 (VIDEO) 9 gola të shënuar dhe plot aksione është bilanci i superndeshjes së zhvilluar të shtunën mbrëma në Estadio Municipal de
Neymar i Barcelonës Një titull i vendosur në faqe të parë, që zgjidh çdo enigmë rreth së ardhmes së Neymar. "El Mundo Deportivo", e përditsh
Rikthehet Reali fantastik (VIDEO) Real Madrid ka mposhtur me rezultat të thellë prej 5-1 skuadrën e Deportivo La Corunas në takimin e zhvilluar të dielën
Barça nuk ka të "ngopur" me Arsenal (FOTO LAJM) Nga Henry te Song, për të kaluar te Fabregas, Barcelona gjithmonë është tërhequr nga xhevahirët e Arsenal. "Topçinjtë" ë
Espanyol mposht Deportivon Futbollistët e Espanyol-it kanë arkëtuar tri pikë të reja në takimin kundër Deportivo La Coruna-s, të cilën e kanë mposh
Reali sërish gabon Përkundër lojës së mirë dhe rasteve të shumta që pati në përballjen e javës së 25-të në La Liga, Real Madridi nuk arriti
Barcelona show përballë Deportivos, 0-4 (VIDEO) Barcelona ka shënuar fitore të rëndësishme në luftën për kreun e tabelës, duke arkëtuar tri pikë të reja si mysafir kund
Fitore e Deportivos, Espanyolit, Levantes dhe Osasunës Në javën e 13 të kampionatit spanjoll të futbollit Deportivo la Corunha ka fituar 3-0 kundër Malagas duke marrë kështu n
Reali luan tenis me Deportivon (VIDEO) Reali I Madridit ka shpartalluar Deportivo la Corunan me rezultatin tenistik 6-1 në ndeshjen e javës së 6 të kampionatit
Barcelona barazon me Deportivo La Coruna-n (VIDEO) Kampioni i ri i Spanjës dhe Evropës, Barcelona, nuk ka fituar pikë të plota edhe në ndeshjen e
Real, mposht Deportivo la Corunjen (VIDEO) Real Madridi ka vazhduar me formën e mirë që ka shfaqur në ndeshjet e fundit duke e mposhtur skuadr&
Barcelona shpartallon Deportivon, 5:0 Barcelona duket se nuk ka të ndalur! Viktimë e katalanasve kësaj here ka qenë Deportivo La Coruna q&
Show i Barcelones para Deportivos (video) Loje e shkelqyer dhe 2 gola te Bacelones dominuan ne ndeshjen Barceona Deportivo. Golat e Barcelones i shenuan Messi dh