999 rezultate për

deportivo

Top 17 "9"-at e historisë së Barçës (FOTO LAJM) Barcelona kërkon një bomber të vërtetë. Sipas "Mundo Deportivo", trajneri blaugrana Martino, pasi ka gjetur modulin e du
Reali "poker" Deportivos, dopietë e Kaka (VIDEO) Në një kohë kur në Monaco zgjidhej lojtari më i mirë i vitit UEFA Real Madrid fitoi miqësoren përballë Deportivo La Coru
Casillas te United, De Gea te Barça? Iker Casillas mund ti thotë lamtumirë Real Madridit. Lajmi bombastik vjen nga Spanja ku sipas "Mundo Deportivo", i cili
United, 55 milionë për dy yjet e Realit (FOTO LAJM) Manchester United po mendon goditje të mëdha gjatë ditëve të mbetura të merkatos së verës. Objektiv kryesor i "Djajve të
Për këtë gol fajin e ka portieri (VIDEO) Emri i tij është Geovanny Camacho, portier Deportivo Quevedo, ne Ekuador. Në këtë rast qe do te shihni me larte ai ka ga
Itali-Brazil, katalanasit karikojnë Neymar: Forza! E përditshmja sportive "Mundo Deportivo", media shumë pranë klubit të Barcelonës, i kushton yllit më të ri të katalanasv
Mundo Deportivo: Milan në sulm për Alcantaran Janë me të vërtetë interesante lajmet që mbërrijnë nga Spanja dhe veçanërisht nga gazeta katalanase "El Mundo Deportivo"
Alex Colon, golazo nga mesfusha (VIDEO) Portieri i Deportivo Cuenca nuk ishte shumë larg portës së tij. Por pavarësisht kësaj gjuajtja e Alex Colon, futbollisti
Pandiani i kujton Realit Deportivo-Milan Shanset e Deportivo La Coruna ishin thuajse zero pas humbjes 4-1 në "San Siro" me Milanin, në ndeshjen e parë çerekfinal
Mourinho nuk largohet i vetëm nga Real Madrit (FOTO-LAJM) Largimi i Jose Mourinhos nga Real Madrid tashmë është thuajse i sigurt por tekniku portugez i cili kërkohet nga ekipi an
Pas dimrit, vjen pranvera në Camp Nou (VIDEO) Pas rezultateve të dobëta në takimet e fundit, Barcelona ka arritur shënojë fitore përballë Deportivo La Corunias me rez
Fiton Real Madrid (VIDEO) Real Madridi në transfertë ka arritur të përmbys rezultatin duke mposhtur Deportivo La Corunan me rezultat 2-1 në Estadi
Sportisti i vitit, "Mundo Deportivo" ndan çmimet (FOTO LAJM) Mbrëmja e 65 gala e "El Mundo Deportivo", gazeta më e vjetër sportive në Spanjë kurorëzoi Andres Iniesta dhe Mireia Belm
S'ka surpriza nga takimi Barcelona - Deportivo Alaves (VIDEO) Nuk ka surpriza nga takimi Barcelona - Deportivo Alaves, të cilët u përballën të mërkurën mbrëma në ndeshjen e kthimit t
Barça, stadium dhe fanellë e re (FOTO LAJM) Një "Camp Nou" i ri për Barcelonën. Klubi ka zgjedhur të kryhet një referendum për të vendosur se kur, ku dhe si do të n
El Mundo: "Braveheart" kundër "zotërve" të Barçës Gazeta sportive katalanase "El Mundo Deportivo" kryetitullin e numrit të sotëm ia dedikon fitores së djeshme në Champion
Messi: Nuk jam diktator Lionel Messi ka dhënë intervista për gazetat katalanase "El Mundo Deportivo" dhe "Sport" ku ka folur për disa tema aktua
Barca mposht Deportivo Alavesin (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultat 3-0 skuadrën vendase të Deportivo Alaves në ndeshjen e zhvilluar të martën mbrëma në n
Pepe, kurrë në planet e Barçës Drejtori Sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, u shpreh se kklubi i Barcelonës asnjëherë nuk e kanë pasur në plan pë
Barça kërkon talentin 10-vjeçar Siç raporton "El Mundo Deportivo", barcelona ka hedhur sytë nga djaloshi 10-vjeçar Nicolas Gonzales, djali i ish yllit t