999 rezultate për

deportivo

Varroset tifozi, asnjë zyrtar i Deportivos në funeral (FOTO LAJM) Ditën e djeshme iu dha lamtumira e fundit Francisco Javier Romero Taboada-s, ultrasit të Deportivo La Coruna, i cili hum
Tifozët e Atleticos hedhin në lum tifozin e Deportivos (VIDEO) Francisco Javier Romero Taboada, 43 vjeç, është tifozi i Deportivo La Coruna që humbi jetën dje pas përplasjeve me tifoz
Harta e ultrasve në futbollin spanjoll (FOTO) Përplasjet e dhunshme të tifozëve të Atletico Madrid dhe Deportivo La Corunas, dje para ndeshjes së javës së 13 në La Li
Atletico mposht Deportivon dhe "kërcënon" Barçën (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar në ndeshjen e javës së 13 të Primera Division. "Los Colchoneros" mposhtën 2-0 Deportivo La Cor
Përplasje para Atletico-Deportivo, tifozi në vdekje klinike (FOTO LAJM) Dhuna zbarkon në futbollin spanjoll. Përpara ndeshjes mes Atletico Madrid dhe Deportivo La Coruna, një 30 vjeçar ka marr
Perez ende i dashuruar me Messin Lionel Messi është kthyer në kryetemën e ditës te Barcelona dhe jo vetëm pas deklaratave të tij se mund të largohet nga
Sevilla "poker" Deportivos dhe ngjitet e treta (VIDEO) Sevilla mori një fitore të lehtë në "Ramon Sanchez Pizjuan" përballë Deportivo La Corunas. Kampionët e "vegjël" të Europ
Reali 8 gola Deportivos, tripletë e CR7-ës (VIDEO) Pas dy humbjeve rradhazi në La Liga Real Madrid rikthehet bindshëm te fitorja. Djemtë e Carlo Ancelottit kanë lënë pas k
Deportivo-Real, pritet kthesa e "Los Blancos" në "Riazor" Dy humbjet radhazi i kanë lënë kampionët e Europës, Real Madrid, përpara një "mali" shumë të lartë për t’u ngjitur, pikë
Skuadra humb 3-0, huliganët zhveshin futbollistin (VIDEO) Një futbollist u sulmua dhe më pas u zhvesh në mes të fushës së lojës nga huliganë në një ndeshje të zhvilluar në Argjen
Merkato Barça, ja 4 lojtarët që solli Luis Enrique (FOTO LAJM) Merkatoja e verës te Barcelona mban firmën e teknikut Luis Enrique. Klubi katalanas afroi disa lojtarë por katër prej ty
Alves, "çelësi" i merkatos së Barçës (FOTO LAJM) Merkatoja e Barcelonës rrotullohet rreth Dani Alves. Është braziliani "çelësi" i prurjeve të reja në repartin e mbrojtje
Barça duhet të zgjedhë: Alves ose Cuadrado Barcelona është hedhur fuqisshëm në sulm për të bërë të mundur afrimin e Luis Suarez në skuadër, por Blaugranat nuk po p
Mediat spanjolle: Shqipëria, kombëtarja e munguar e Botërorit Shqipëria nuk është në Botëror, por për të flitet dhe në Brazil 2014. Kjo falë yjeve me origjinë shqiptare që po shpërth
Messi nuk e le Barçën, gati rinovimi Shitja e Leo Messit nuk është pjesë e planeve të Barcelonës: lajmi jepet nga "El Mundo Deportivo", që citon burime shumë
Barça blen talentin e Deportivos (VIDEO) Barcelona përforcon akademinë e saj. Blaugranat, siç shkruan e përditshmja madrilene "Marca", ka përfunduar me sukses bl
Korne perfekte, gol perfekt (VIDEO) Në ndeshjen e Copa Libertadores mes Lanus dhe Deportivo Cali, skuadra vendase dyfishoi rezultatin falë një skemë fantast
Zyrtare: Interi merr talentin peruan (VIDEO) Interi ka blerë Andy Polon, sulmuesin Peruan nga Deportivo Universitario San Martin. Kalimi i Andy Polo tek Interi ës
"Mundo Deportivo": Reali fushatë kundër Messit Alzata di scudi a favore di Leo Messi sulla prima pagina del Mundo Deportivo. Il quotidiano catalano parla di una "campa
Messi i tha "jo" ofertës 250 milionë euro Rinovimi i kontratës së Lionel Messit për të rivendosur balancën në merkato me Neymar që paguhet 17 milionë euro dhe Cri