999 rezultate për

deportivo

Magjiku Messi, shihni perlën e rradhës (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka shënuar një gol të bukur nga goditja e denimit për ta kaluar skuadrën e tij në avanta
Dënimi, Reali dy merkato pa blerje? Real Madrid rrezikon të dënohet me bllokim të dy sesionesh merkatoje. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja spanjoll
Topi i Arë 2015, ja kush e fiton (FOTO LAJM) E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo”, nuk ka dyshime. Sipas saj, sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi do ta
Goli i jashtëzakonshëm me stilin e "akrepit" (VIDEO) Sulmuesi i Deportivo Cuenca, Luis ‘El Chucho’ Bolanos ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm. Në ndeshjen mes Deportivo C
Shaqiri drejt transferimit në La Liga Një pistë e re është shfaqur për të ardhmen e Xherdan Shaqirit. Mesfushori me origjinë nga Kosova po ndiqet me kujdes ng
"Bomba" e Barcelonës nuk është Pogba, por ... Barcelona mund të përforcohet në verë nga Madridi, por jo nga "galaktikët". Klubi katalanas ka shprehur interesimin për
Barça barazon "për sport" (VIDEO) Barcelona si duket e ka marrë lehtë sfidën e fundit përballë Deportivo La Corunas. Katalunasit kanë barazuar në këtë
Atletiko Madrid fiton kundër Deportivos (VIDEO) Atletiko Madrid ka arritur të fitojë 1:2 në ndeshjen kundër Deportivo La Corunas. Golat për Atletikon janë shënuar ng
Barça, vëzhgues në Brazil për talentin Kenedy (VIDEO) Robert Kenedy Nunes do Nascimento është një prej talenteve më të monitoruar në futbollin brazilian duke tërheqhur rreth
41 emra për merkaton e Barcelonës (FOTO LAJM) Siç e dimë, për shkak të bllokadës së FIFA-s Barcelona nuk mund të bëjë merkato deri në janar 2016. Por kjo nuk po i pen
"Çekiç në kokë nëse dua të kthehem te Barça" "Nëse shikoni që dua të kthehem te Barcelona, më jepni një të goditur me çekiç në kokë". Është folur shumë për një rikth
Ancelotti: Cristianos i mungon vetëm goli Carlo Ancelotti nuk kërkon thjesht fitoren por rikthimin e skuadrës së tij në nivelet e vitit 2014 kur Real Madrid fitoi
Reali mposht Deportivon dhe forcon pozitat në krye të renditjes (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtur 2-0 në fushën e vet Deportivo La Corunën. Për Realin shënuan Isco (23’) dhe Karim Benzem
Real-Deportivo, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid bëhet gati të nisë kthesën e madhe teksa do të presë sot në orën 18:00 në "Santiago Bernabeu" Deportivo La C
Gazetarja e Real Madrid TV, e dashura e re Ronaldos (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Irina Shayk Cristiano Ronaldo duket se e ka gjetur shumë shpejt njeriun e ri të zemrës. Sipas asaj që shk
Super-Lionel Messi shkatërron Deportivon (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultatin e thellë 4-0 Deportivo La Corunën në fushën e kësaj të fundit. Të tre golat e par
Lionel Messi shënon super-gol kundër Deportivos (VIDEO) Lionel Messi ka treguar klasin e tij kundër Deportivos, duke shënuar një super-gol me kokë. Ai ka shënuar golin e par
Rikthehet La Liga, ja sfidat e sotme Starton Primera Division me ndeshje e javës së 17. Në orën 16:00 kampionia në fuqi e Spanjës, Atletico Madrid, do të pre
Mundo Deportivo: Top 10 transferimet më të suksesshme të 2014-ës (FOTO LAJM) Në botën e futbollit vlerësimet bëhen në fund të sezonit, por kur arrin suksese të njëpasnjëshme nuk është vështirë që t
La Liga, Villarreal tripletë Deportivos (VIDEO) Villarreal po rezulton surpriza e vërtetë e këtij sezoni në Primera Division. Skuadra e Marcelino García Toral regjistro