999 rezultate për

deportivo

Deportivo shokon Barcelonën, duhet sërish "remuntada" (VIDEO) Barcelona i ka mbyllur 45 minutat e para në disavantazh. Skuadra e Luis Enriques ka pësuar gol në minutën e 40-të, teksa
Torres në gjendje të mirë shëndetësore, mjekët: 48 orët e ardhshme duhet... Përballjen mes Atleticos dhe Deportivo La Coruna mbrëmjen e djeshme për pak u shndërrua në një tragjedi pasi sulmuesi i
Dani Alves në janar kërkoi rikthimin te Barça, por i "mbyllën derën" Dani Alves në verë u transferua si futbollist i lirë nga Barcelona te Juventusi, Pak muaj pas mbërritjes së tij në Itali
"Mundo Deortivo": Hysaj është në listën e Barcelonës Elseid Hysaj është në listën e dëshirave të Barcelonës. Lajmi është raportuar nga e përditshmja spanjolle “Mundo Deporti
E RRALLË/ Shikoni ç’ka ndodhur në ndeshjen mes Las Palmasit dhe Deportivos (VIDEO) Në ndeshjen mes Las Palmasit dhe Deportivo La Corunas ka ndodhur një gjë e rrallë. Teksa po luhej minuta e 47-të e kë
Zidane befason, lë 3 yje pushim ndaj Deportivos Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Luka Modric nuk do të jenë titullarë ndaj Deportivo La Corunas. Trajneri i madrilen
"Mundo Deportivo" zbulon para kohe fituesin e "Topit të Artë" Cristiano Ronaldo të hënën e ardhshme në orën 20:00 do të fitojë "Topin e Artë" që jepet nga prestigjozja "France Footb
Barcelona kërkon përforcim, në shenjestër ylli serb Barcelona është afër transferimit të mbrojtësit të krahut të Chelseas, Branislav Ivanovic. Kampioni i La Ligës është
Reali i shpall “luftë” Barcelonës për Dybala-n Fiorentino Perez ëndërron një tjetër blerje të madhe pasi në merkaton e fundit nuk ka bërë ndonjëlëvizje. E përditsh
Barcelona mposht Deportivon, Messi kthehet për golat (VIDEO) Barcelona u është rikthyer fitoreve në La Liga, ndërsa Leo Messi u rikthye me gol nga lëndimi. Ekipi i Luis Enriques,
"Mundo Deportivo": De Biasi lider i Shqipërisë Gazeta sportive spanjolle "Mundo Deportivo" i ka dedikuar një kolumn strategut të kombëtares sonë, Gianni de Biasi. E pë
“Mundo Deportivo”, shkruan për talentin 16-vjeçar që grumbulloi Kosova Gazeta sportive nga Spanja “Mundo Deportivo” i ka kushtuar një shkrim futbollistit të akademisë së Barcelonës, Labinot K
Atletico mposht Deportivon (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar fitore minimal kundër Deportivo La Corunas, skuadër të cilën e mposhti me rezulta 1:0. Gol
Barcelona 1-2 Alaves, ja notat e lojtarëve (VIDEO) Barcelona u mposht në shtëpi nga Deportivo Alaves me rezultat 2-1. Djemtë e Luis Enrique kanë dështuar të fitojnë edh
Futbollisti i propozon të dashurës para 20 mijë tifozëve (VIDEO) Futbollisti kolumbian, Luis Calderon, ka gjetur një mënyrë të veçantë për t'i propozuar për martesë të fejuarës së tij n
Roma e vendosur, nuk i ndahet mbrojtësit të Tottenhamit Roma ka bërë të ditur se është në kërkim të një qendërmbrojtësi, pas lëndimit të gjermanit Antonio Rudiger dhe dështimit
Ja formacionet e sfidës Gjermani-Itali (FOTO) Në orën 21:00, Gjermania dhe Italia do të përballen sot në çerekfinalen e Euro 2016. E përditshmja sportive Mundo Dep
Zidane beson: Titulli nuk është në dorën tonë, por ne besojmë Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur para ndeshjes së fundit në fundjavë e cila do të përcaktojë kush do t
Barça rilind, shkatërron Deportivon 0-8 (VIDEO) Barcelona është rikthyer bujshëm pasi humbi tre ndeshje rresht në kampionat dhe pasi u skualifikua nga Champions League.
Mbaron 0-0 pjesa e parë Barça-Real Barcelona dhe Real Madridi e mbaruan pjesën e parë me rezultat 0-0, megjithatë katalunasit vazhdojnë të dominojnë. Me