999 rezultate për

depay

Depay shpreh objektivat e tij pas pensionimit në futboll, nuk do të befasoheni Tashmë anëtari i Olympique Lyon, Depay, ka filluar të prodhojë edhe muzikë. Këtë duket se synon ta bëjë edhe më vonë.
Dëmtohet rëndë Depay, rrezikon "Euro 2020" Mundësia e Memphis Depay për të luajtur për Holandën në Euro 2020 mund të jetë në dyshim pasi trajneri i Lyon, Rudi Garc
Për të mbrojtur bashkëlojtarin, Depay përleshet me tifozin e klubit të vet (VIDEO) Lyoni ishte duke e festuar kualifikimin në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve, pas barazimit me rezultat 2:2 me RB
E BUJSHME/ Manchester United kërkon të rikthejë Depay Memphis Depay prej 2 sezonesh është duke zhvilluar paraqitje pozitive me skuadrën e Lyon në kampionatin francez të futbo
Zbulohet kontrata e Depay me United, holandezi mund te rikthehet në Premier League Periudha 18-muajshe e Memphis Depayt në Premierligë me Manchester Unitedin mund të mos ketë qenë e përsosur, mirëpo një
Depay më i miri në Europë sipas statistikave Memphis Depay ka kaluar një sezon mjaftë të mirë me fanellën e Olimpique Lyon në Francë. Ylli holandez ka shënaur 12
Liverpooli i "vihet pas" Depayt Memphis Depay është duke kaluar nëpër një formë mjaftë të mirë këtë edicion. Sulmuesi holandez ka shkëlqyer me fanell
Formacionet zyrtare: Lyon - Barcelona Barcelona do të luaj sonte në transfertë kundër Lyonit, ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Skaudra e Valve
Ëndrra e Milanit është ylli i Lyonit (VIDEO) Ëndrra e Milanit për në Qershor ngelet Memphis Depay. Sipas asaj që raporton gazeta spanjolle "Mundo Deportivo", lo
Depay kërkon transferimin tek njëra prej këtyre skuadrave Memphis Depay dëshiron që të largohet nga Lyoni në verë, ku citohet të këtë thënë se Manchester City dhe Chelsea janë dy
Formacionet zyrtare: Holand - Gjermani Holanda dhe Gjermania do të përballen sonte me njëra-tjetrën sonte në "Johan Cruijff Arena", e vlefshme për Ligën e Komb
Depay tallet me Cityn: Manchesteri është ende i kuq (FOTO LAJM) Memphis Depay, mbrëmë ndihmoi Lyonin të sigurojë fitore si mysafir ndaj Manchester Cityt në Etihad, dhe ish-lojtari i Ma
Milan kërkon me çdo kusht Memphis Depay Skuadra e Milan, po synon përforcime në rradhët e sulmit dhe pikësynimi kryesorë është bërë sulmuesi holandez Memphis De
Milan shfaq interes për Vidal dhe Depay Milan thuhet se është i interesuar për dy lojtarët: Arturo Vidal dhe Memphis Depay, por kjo do të varet nga gjendja fina
Milan pikëton mesfushorin e Lyonit si përforcimin e radhës Milan thuhet se po përgatit një ofertë për anësorin e Olympique Lyonnais, Memphis Depay. Sipas Tuttosport, Milan do t
Super Depay, holandezi i dhuron fitoren Lyonit ndaj PSG (VIDEO) Lyoni ka mposhtur 2-1 Paris Saint-Germain me super golin e Depay që shënoi në minutën e 94’-të. Lojtari holandez Memp
Depay: Do të luajë në Real Madrid, është qëllimi im Memphis Depay, lojtari aktual i Olympique Lyon ka dhënë një intervistë kurioze për mediat Holandeze ku ka thënë se qëlli
Depay shënon golin e vitit në futbollin europian (VIDEO) Memphi Depay po shkëlqen me në Francë, duke shënuar një gol fenomenal në fitoren 4-0 të Lionit kundër Tuluzës. 23-vje
Unitedi shet Depayn, ja për sa milion Skuadra e Manchester Cityt dhe Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e anësorit holandez, Memphis Depay. Hol
Mourinho zbulon pse nuk luan Depay te United Memphis Depay, u transferua me bujë te Manchester United para dy sezoneve për 25 milionë paund, por këtë vit nuk po akti