999 rezultate për

denuar

Kush janë katër "të fortët" e Beratit që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër shtetasve banues
I dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush është shqiptari që u ekstradua sot nga Belgjika Gjon Menga, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Tirana, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Kurbin e ka dënuar me
Kush janë "të fortët" e Kukësit që morën sot ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve banues në
Të dënuar për krime të rënda, OFL zbarkon në Shkodër e Malësi të Madhe Operacioni Forca e Ligjit ka piketuar sot katër të dënuar nga Shkodra dhe Malësia e Madhe. Atyre u është dërguar formula
I dënuar për vrasje dhe me 5 sirianë në makinë, kapet i shumëkërkuari Një 44-vjeçar, i dënuar më parë me 16 vjet burg, për veprën penale "Vrasja me paramendim" është arrestuar nga Policia në
Murrizi akuzon qeverinë: Po talleni me ish-të dënuarit politikë Projektligji “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin ‘Për dëmshpërblimin e ish të dënuarve politikë të regjimit komunis
Kush janë tre "të fortët" e Vlorës që morën sot letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Policia vë në pranga 45 vjeçarin, për çfarë ishte dënuar i "forti" i Bulqizës Policia ka vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë në Bulqizë. Mësohet se 45-vjeçari i dënuar për vrasje t
OFL "zbarkon" në Korçë, kush janë të radhës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, 3 shtetasve banues në
I dënuar me 15 vjet për trafiqe, kush është 51 vjeçari nga Ballshi që mori sot formularin 51-vjeçari Ladio Braci, i dënuar me 15 vjet burg për veprat penale "Trafik i narkotikëve" dhe "Organizatë kriminale" ka
OFL "mësyn" në Shkodër, kush janë të radhës që morën sot ultimatumin Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve banues në
I dënuar me burgim të përjetshëm, tmerri i "Çoles" në trazirat e 97' kërkon lirinë Zani Çaushi ose i njohur ndryshe si i forti i Vlorës në trazirat e 97' ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës.
ZYRTARE/ UEFA merr vendimin final për Manchester Cityn Manchester City ka marrë një vendim shumë të mirë gjatë ditës së sotme. Apeli në UEFA ia ka pranuar ankesën dhe skuad
Kush janë katër "të fortët" e radhës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër sh
Vrasje dhe rrëmbime, ekstradohen nga Franca dhe Italia dy shqiptarët Dy shqiptarë janë ekstraduar nga Italia dhe Franca drejt Shqipërisë. Shtetasi Dritan Karaj ishte shpallur ne kërkim n
Kush janë tre "të fortët" e radhës që morën sot letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur sot kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banu
OFL "zbarkon" në Tiranë, kush janë tre të radhës që duhet të deklarojnë pasurinë OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve Çlirim Marku, Oltjan Maxhari, Sp
1 kg C4 poshtë makinës së biznesmenit, dënohet me 25 vite burg Astrit Sinanaj Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 25 vite burg Astrit Sinanajn si dhe me 10 muaj burg për moskallëzim krimi për mikun e S
I dënuar për 6 vrasje, Dritan Dajti drejt lirimit me kusht Gjykata e Elbasanit i ka bashkuar dy dënime në një ndaj Dritan Dajtit duke e dënuar përfundimisht me 25 vite burgim. D
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Behar Brajoviq ,banues në Shk