999 rezultate për

denuar

Kush janë 4 të dënuarit e radhës që ranë në "rrjetën" e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i dërgoi kërkesat me shkrim sot në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore nda
I dënuar për drogë, kapet "skifteri" që bëri kërdinë në Kavajë Policia e Kavajë ka arrestuar një 46-vjeçar që kryente vjedhje banesash dhe portofolash. 46-vjeçari me precedent pena
Pengmarrje, dhunë e drogë: OFL shënjestron pesë "të fortët" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë personave të dënu
Radha e Krujës dhe Divjakës, OFL "godet" pesë të tjerë Operacioni Forca e Ligit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë pers
Trafikim të miturish e vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave banues në
I dënuar me burg, kapet 44 vjeçari me katër identitete Policia e Elbasanit ka arrestuar një shtetas të dënuar më herët me 6 vjet e 8 muaj burg. Kapja dhe arrestimi i 44 vje
Të përfshirë në grupe kriminale dhe prostitucion, kush janë "të fortët" e Elbasanit që morën letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetas
I kërkuar për tri vrasje, kush është shqiptari që mban zgjuar drejtësinë prej 23 vitesh Britanikja “Express” përmend shqiptarin Sokol Hoxha, i dënuar për vrasje të trefishtë, të cilin policia po e kërkon krah
Njëri i dënuar nga gjykata e New Yorkut, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave banues
OFL shkon në Shkodër, kush janë 4 të dënuarit që duhet të justifikojnë pasurinë Besmir Domnori, Denis Skutina, Ranko Thanasi, Saimir Grenasi janë katër personat që tashmë do u duhet të justifikojnë pa
Kush janë katër "të fortët" e Tiranës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave banues në
Radha e "të fortëve" në Gjirokastër e Tepelenë, kush janë të radhës që duhet t'i përgjigjen OFL-së Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy perso
I dënuar në Itali, kush është 33 vjeçari që u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë Detaje të reja zbardhen nga krimi në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, ku mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë brend
Vijon aksioni, kush janë tre të radhës që ranë në "rrjetën" e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave banues në
E kërkonte Interpoli, kapet shqiptari me rrezikshmëri të lartë "Fundjava" ka bërë të mundur arrestimin e një 40-vjeçari nga Lezha, për veprat penale “Grup i strukturuar kriminal”, “Sh
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
OFL zbret në Vlorë, kush janë të akuzuarit për drogë dhe prostitucion që morën sot "letrën" Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar
Fitonte lirinë për 20 ditë, koronavirusi i merr jetën një tjetër të dënuari në burgun e Drenovës Një i i dënuar që po vuante dënimin në burgun e Drenovës ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Bëhet
Djalin ia vrau Xhuvani, kush është avokati i dënuar me "arrest shtëpie" nga SPAK Personi që shihni në foto është avokati i lënë në arrest shtëpie nga SPAK, Skënder Demiraj. Demiraj është babai i një pr
Dy raste të reja me COVID-19 në burgun e Fushë-Krujës, të dënuarit tranferohen në spital Në burgun e Fushë Krujës janë shënuar dy raste me koronavirus. Mësohet se të dënuarit janë transferuar në spital pasi