999 rezultate për

denuar

Vrasje, rrëmbime dhe trafiqe, kujt i trokiti sot OFL në derë Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar në Elbasan e Peqin, ku 5 të dënuarve për vepra të ndryshme penale u ka dërguar kërke
OFL i troket në derë dy trafikantëve të drogës Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar deklarimin e pasurisë dy trafikantëve të drogës ditën e sotme. Ata janë Shkëlq
P*rostitucion dhe vrasje, OFL i dërgon formularin katër të dënuarëve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: F. K.,
OFL vijon aksionin, kush janë të dënuarit e Dibrës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka dorëzuar sot formularin e deklarimit të pasurisë tre të dënuarve, njëri prej të cilëve ës
Pozitiv me koronavirus 5 të dënuar në burgun e Bençës, ku u dërguan për izolim Pesë të dënuar në burgun e Bençës në Tepelenë janë infektuar me koronavirus. Të infektuarit janë transportuar për në bur
Po i rrëshqet situata nga duart te Feronikeli, Duro vendos rregull duke dënuar 6 lojtarë Aventura e re e Klodian Duros në krye të Feronikelit nuk po shkon aspak mirë. Rezultatet po mungojnë dhe skuadra po
Të dënuar për dhjetëra krime, 21 shqiptarë dëbohen nga Britania 21 shtetas shqiptarë u dëbuan ditën e enjte nga Britania e Madhe, shkruan The Sun. Mes tyre kishte nga ata që merreshin
Hajdut bankash dhe shitës droge, OFL godet tre të dënuarit e radhës në Vlorë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre shtetasve banues n
Mes tyre një grua, të dënuarit për trafiqe marrin formularin e OFL Katër persona të dënuar për trafik dhe kultivim të lëndëve narkoike kanë marrë sot formularin e OFL. Ata janë Dermush
Mbyti foshnjën e saj 9 muajshe, arrestohet gruaja në Devoll Policia e Korçës ka vënë në pranga një 46 vjeçare e cila ishte dënuar me 20 vite burg në Greqi për vrasje. Në kuadër
Pas sulmit në Vjenë, Austria propozon burgim të përjetshëm për terroristët Qeveria austriake deklaroi sot se është duke planifikuar që ta mundësojë burgimin pa afat kohor të personave të dënuar p
Vjedhje dhe trafiqe, OFL dërgon 6 "letra" në Tiranë Gjashtë persona nga Tirana të dënuar për vjedhje me armë dhe trafik droge janë subjekti i OFL-së dhe duhet të deklarojnë
Njëri i dënuar në Itali kurse tjetri në kërkim në Shqipëri, arrestohen dy persona në Tiranë Një 49-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se ka rezultuar i dënuar për veprën penale “Vjedhja me dhunë”.
Prostucion dhe drogë, kush janë katër të radhës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave të dën
Vjedhje dhe drogë, OFL i jep "ultimatumin" tre të dënuarëve të tjerë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave të dënua
E dënuar me 5 vite burg për drogë, arrestohet 22 vjeçarja në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar një 23-vjeçar, pasi akuzohet për plagosje të rëndë me dashje. Gjithashtu, është ndaluar
OFL "msyn" në Korçë dhe Durrës, kush janë të radhës që morën sot letrën Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave të dën
Po tentonin të nxirrnin armë jashtë vendit, arrestohen dy persona Dy persona janë arrestuar nga ana e Policisë, pasi po tentonin që të trafikonin armë jashtë vendit. Mësohet se Policia e
OFL "përvesh mëngët", shënjestron sot tetë të dënuar Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 8 personave të akuzuar
I dënuar me 7 vite burg për trafiqe, kapet shqiptari i shumëkërkuar Shqiptari në kërkim ndërkombëtar, Gazmir Mehmetaj është arrestuar në Vlorë nga policia e vendit në bashkëpunim me Interp