999 rezultate për

denuar

I dënuar 7 herë, kush është i arrestuari në Tiranë Islam Sherra, i cili ka qenë në kërkim, për falsifikim dokumentesh është vënë në pranga ditën e sotme nga Policia e Tira
OFL mësyn në Kukës dhe Tropojë, kujt i ra në dorë formulari këtë herë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 6 personave banues në
Prag derbi, Dede: Tirana "e dënuar" të fitojë gjithmonë Një humbje dhe dy barazime ka shënuar Nevil Dede në tre ndeshjet e par në stolin e Tiranës, ndërsa nesër në mbrëmje do t
Vodhën dhe vranë, OFL godet tre "të fortët" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
OFL mësyn në Fier dhe Kurbin, kush e mori formularin këtë herë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave të dënuar
Vrasje dhe drogë, OFL i dërgon letrën 5 të dënuarve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 personave të dënuar
Sherr tragjik mes shqiptarëve në burgun grek, plagoset rëndë 30-vjeçari Pesë të dënuar shqiptarë ka nisur një përleshje të ashpër në burgun grek, Domukou. Ata janë rrahur me shkopa druri dh
Vrasje, vjedhje dhe drogë: Kush janë 7 të radhës që morën ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit edhe ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 7 p
OFL u dërgon formularin e pasurisë 6 "të fortëve" të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 6 personave të dënuar
Dërgohen në burgun e Shënkollit 7 të dënuar pas infektimit me koronavirus Shtatë të dënuar që po vuajnë dënimin në burgun e Fushë Krujës janë transferuar drejt burgut të Shënkollit në Lezhë pas
I dënuar për përndjekjen e italianes, arrestohet 65 vjeçari pas kontrollit në shtëpi Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi në shtëpinë e tij u gjet një pistoletë me silenciator dhe munic
Të dënuar për vrasje dhe dhunë, OFL i çon formularin tre tironsve Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Vrau gruan dhe vajzën e mitur, OFL i trokiti në derë 70 vjeçarit Një 70-vjeçar i cili para 20 vitesh ka vrarë gruan dhe vajzën e tij 13 vjeçe në Tepelenë, është vënë në shenjestër të OF
Vrasje dhe rrëmbim, OFL shënjestron 5 të dënuarit e radhës Operacioni Forca e Ligjit, ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 perso
Vjedhje dhe dhunë, OFL i dërgon letrën dy të dënuarëve në Tiranë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: B. Th.
Të dënuar në Itali, kapen në Durrës dy shqiptarët me qëllim ekstradimi Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Konkretisht shtetasi Ilir Plaku, 55
Vrasje, rrëmbime dhe trafiqe, kujt i trokiti sot OFL në derë Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar në Elbasan e Peqin, ku 5 të dënuarve për vepra të ndryshme penale u ka dërguar kërke
OFL i troket në derë dy trafikantëve të drogës Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar deklarimin e pasurisë dy trafikantëve të drogës ditën e sotme. Ata janë Shkëlq
P*rostitucion dhe vrasje, OFL i dërgon formularin katër të dënuarëve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: F. K.,
OFL vijon aksionin, kush janë të dënuarit e Dibrës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka dorëzuar sot formularin e deklarimit të pasurisë tre të dënuarve, njëri prej të cilëve ës