999 rezultate për

dendur

Bora e dendur, bllokohen furgonat në Krastë Trembëdhjetë furgona me pasagjerë kanë mbetur të bllokuar si pasojë e stuhisë së dëborës që ka përfshirë qytetin e Bulqi
Shkup, aeroporti hapet për fluturime por jo për aterime Aeroporti "Aleksandri i Madh" është hapur sot për fluturime, ndërsa mbetet i mbyllur për aterime për shkak të dukshmëris
Bora pushton Tiranën Tirana është gdhirë sot me reshje dëbore, të cilat kanë zbardhur rrugët e kryeqytetit. Fillimisht ato nuk kanë qenë shum
Bora e dendur bllokon disa akse në vend Moti i ftohtë dhe temperaturat e ulëta kanë sjell bllokimin e disa akseve në vend. Në Bulqizë janë izoluar komunat Ostr
Francë, dëbora bllokon mijëra persona Rreshjet e dendura të dëborës vazhdojnë të shkaktojnë problem në Evropë. Mijëra persona janë bllokuar mbrëmjen e djeshme
Rreshjet e dendura të shiut, kaos në Tiranë Reshjet e dendura të shiut bllokojnë Tiranën. Qytetarët e kryeqytetit janë përballur sot me një situatë të pazakontë në