999 rezultate për

denaj

Paga minimale 300 mijë lekë, Ministrja Denaj: Është rritje drejt formalitetit! Ministrja e Financave, Anila Denaj ka bërë të ditur se biznesi privat i është përgjigjur pozitivisht vendimit të qeveris
Nga mjekët tek arsimtarët, Denaj tregon se kush do të përfitojë rritje pagash në vitin 2021 Ministrja e Financave, Anila Denaj, ka treguar në emisionin Top Talk në Top Channel, se janë tre kategori në shëndetësi
Pensioni për familjen Rasha, ministrja Denaj flet nga Kuvendi Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka mbajtur fjalën e saj sot në Kuvend, ku ndër të tjera foli lidhur me A
Denaj flet për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janari dhe zbulon kategoritë që përfitojnë Ministrja e Ekonomisë dhe e Financave, Anila Denaj ka folur për herë të parë për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janar
A do të ketë shpërblim për pensionistët në fundvit? Përgjigjet ministrja Qeveria do të rishikojë për herë të katërt me akt normativ buxhetin e këtij viti. Në një intervistë për televizionin
Ministrja e Financave fiton betejën me COVID-19: Të kemi besim te mjekët Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka fituar betejën me COVID-19. Në një postim në rrjetet sociale mini
Ministria e Financave "ngrin" klubet: Ligji për Sponsorizimet nuk ndryshon, njerëzit që sjell Duka mendojnë ndryshe nga ai Armand Duka dha sinjale pozitive nga takimi me kreun e qeverisë, Rama, mirëpo pasditen e sotme ishte edhe një herë minis
Ministrja Denaj tregon pse nuk aplikohet testimi masiv tek mësuesit Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj e ftuar në emisionin “Real Story” në News 24 ka shpjeguar pse qeveria n
Ministrja zbulon sa do të paguhen mjekët me rritjen e re Bluzat e bardha janë heronjtë e vërtetë të këtyre ditëve të vështira që po kalon bota si pasojë e pandemisë COVID-19.
Bojkoti i futbollit, ministria Denaj: Futbolli të mos përdoret për shantazh ndaj qeverisë Ministria e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka dalë në një reagim për mediat për të folur lidhur me 4 kërkesat e Lig
Ministrja Anila Denaj i nënshtrohet testit për Covid-19, zbulohet përgjigjia! Ministrja e Financave, Anila Denaj i është nënshtruar tamponit për të parë nëse është infektuar apo jo me Covid-19.
Kryeson Denaj, si ndryshoi pasuria e ministrave gjatë 2019-ës Zbardhen deklarimet e pasurive të ministrave të kabinetit Rama për gjatë vitit 2019. Portali i dedikuar për këto të dhën
Ministrja Denaj në Berat me lugën bosh të propagandës Nga Namir Lapardhaja Ministrja e Financës dhe e Ekonomisë, znj. Anila Dënaj, ka zhvilluar sot një vizitë në Bashkinë
Denaj flet për pagën e luftës, sa njerëz përfituan Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, ka folur në emisionin “Open” në Top Channel, lidhur me pagën e luftës
Gjobat për ata që shkelën afatet e qëndrimit, bëhet gati rimbursimi (VIDEO) Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj ka njoftuar se tashmë është alokuar fondi nga buxheti i shtetit për rim
Ministrja Denaj: Ekonomia në recesion nga pandemia, ja plani i rimëkëmbjes Qeveria i ka ulur ptishmëritë për ecurinë e ekonomisë këtë vit. Sikurse kanë parashikuar institucionet ndërkombëtare, ed
Sugjeroi që këngëtarët të punojnë në ndërtim, ministrja: U keqkuptova! Deklarata e ministres Anila Denaj se këngëtarët e artistën të punojnë në ndërtim gjatë pandemisë, shkaktoi shumë reagime
A do të ulen pagat dhe pensionet për të dalë nga kriza? Përgjigjet ministrja Ministrja e Financave, Anila Denaj, duke iu referuar propozimeve të ish-ministrit Ilir Beqaj për të ulur pagat dhe pensi
Nëse supermarketet e farmacitë kanë rritur çmimet prej koronavirusit, denonconi në këtë numër! Ditën e sotme Rama paralajmëroi marrjen e masave, kundrejtë të gjitha supermarketeve apo farmacive që rrisin çmimet në k
"Më thanë mos dil në skenë", këngëtari i njohur tregon prapaskenat e Festivalit të RTSH I ftuar në emisionin ”Vizioni i Pasdites”, këngëtari Çlirim Denaj gjatë intervistës tregoi se pallto që veshi në Festiva