999 rezultate për

demtimi

Allegri jep lajmet e fundit për dëmtimin e dy sulmuesve sot kundër Torinos Juventusi fitoi sot derbin torinez me shifrat minimale 1-0 ndaj Torinos. Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, i ci
Vetëvendosje publikon pamje nga dëmtimi i zyrës Zyrat e Vetëvendosjes në Kamenicë u sulmuan me gurë gjatë ditës së sotme. Nga ky sulm përveç dëmeve materiale nuk ësh
Dëmtimi që mori Diego Godin ndaj portierit të Valencias, Neto (FOTO LAJM) Atletico Madridi fitoi ndaj Valencias me rezultat 1-0 në "Wanda Metropolitano". Në aspektin sportiv për skuadrën e Di
Brokoli ndihmon në parandalimin e dëmtimit të ADN-së dhe përhapjen e kancerit Sëmundjet e mushkërive po përhapen shumë vitet e fundit dhe për shkak të faktorëve të shumtë që përballemi çdo ditë.
Bale lojtari më i mirë në botë që pas rikthimit nga dëmtimi, flasin statistikat Gareth Bale ka tejkaluar Messin dhe Cavanin sa i përket statistikave të vetëm këtyre javëve të fundit duke shënuar 8 gol
Janari i tmerrshëm i Interit, mbyllet me dëmtimin e Icardit në stërvitje Mauro Icardi nuk e ka përfunduar të plotë seancën e sotme stërvitore te Interi, duke u larguar nga qendra stërvitore.
I pafat, Nadal braktis çerekfinalen e Australian Open si pasojë e dëmtimit Rafael Nadal mori vendimin për t’u tërhequr nga dueli në setin e pestë të çerekfinales ndaj kroatit Marin Cilic, duke u
Real Madrid tregon dëmtimin e Cristiano Ronaldos që pësoi ndaj La Corunas (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e fundit ndaj Deportivo La Corunas në "Santiago Bernabeu", p
Wenger flet për dëmtimin e Wilshires Pos një barazimi të marrë kundër Chelseat, Wengerit i shtohet edhe një lojtar i lënduar pas një numri të madh që janë të
Ka frikën e dëmtimit muskular, Bale nuk reshti së nxehuri para ndeshjes me Numancias (VIDEO) Gareth Bale u rikthye si startues me gol në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Numancias që e fituan me rezultat 0-3 në kuadër të
Djokovic lë pas dëmtimin, gati për të luajtur Novak Djokovic, është gati të rukthehet në 2018-ën. “Raketa” serbe tashmë i ka zgjidhur problemet me dorën dhe objektivi
Nadal për arsye dëmtimi nuk merr pjesë në Abu Dhabi Turneu i Abu Dhabit nuk do të shohë në fushë prezencën e numrit 1 të botës në tenis Rafael Nadal, me spanjollin që ende
Juventus konfirmon dëmtimin e lojtarit më në formë Mario Mandzukic mund të mungojë kundër Genoas të mërkurën ndeshje kjo që zhvillohet në kuadër të Kupës së Italisë, pasi
Rafinha kthehet nga dëmtimi, dhe është i gatshëm për El Clasicon Mesfushori i Barcelonës, Rafinha, u detyrua dy herë të operohet në gju, hera e fundit pas dëmtimit në prill kundër Grana
E TMERRSHME / Shikoni se çfarë dëmtimi ka marrë Marcos Rojo në derbin me Cityn (FOTO LAJM) Marcos Rojo kishte pësuar një lëndim të rëndë në derbi ndaj Manchester Cityt këtë fundjavë Mbrojtësi Argjentinas, Mar
Izaghi motivon lojtarët: Ti marrim anët pozitive dëmtimit që na bënë Trajneri i Lazios vijon të jetë mjaft i zhgënjyer me vendimet e arbitrit Giacommeli në sfidën e të hënës ndaj Torinos. S
Raporti/ Ja si ndikon ajri i ndodhur në dëmtimin e trurit të foshnjave Pothuajse 17 milionë foshnje në mbarë botën janë duke frymëmarrur ajrin toksik, duke ndikuar potencialisht në zhvillimin
Zidane konfirmon blerjet në janar dhe dëmtimin e Varanes Zinedine Zidane ka pranuar se Real Madridi do tw hyjw nw merkaton e janarit pasi konfirmoi se Raphael Varane do të mungo
Del përgjigja për dëmtimin e Mustafit Shkodran Mustafi ka pësuar një lëndim në humbjen kundër Manchester Unitedit me rezultat 3-1. Në golin e dytë të reali
Harrojeni Endersonin, ky është dëmtimi më horror që keni parë (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Port Vale, Adam Yates, mbeti me hundë të thyer, me zverdhje në faqe dhe sy, si dhe një nofulla dhe dore të t